Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10
#81
Linux rules kaže Bora, ali nema ko da sluša Big Grin
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
#82
Linux tamo gde moze, ali ne mozemo da zanemarimo Windows u potpunosti Wink
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#83
Pa posle je ovo kao teorija zavere? Šta teorija? Praksa momci! Praksa!

https://www.youtube.com/watch?v=6J7HVrJo00U

Veliki burazer.
Reply
#84


Ovako nesto Macola m? Smile
Reply
#85


Xaxaxaxa predobra Big Grin
Reply
#86
Da li može na PM neki link na Win10 koji ima isključene sve one spy opcije, updatove i slične stvarčice.
Reply
#87
(08-27-2015, 10:59 AM)Khadgar2007 Wrote: Da li može na PM neki link na Win10 koji ima isključene sve one spy opcije, updatove i slične stvarčice.


Koliko znam, nema takve 10-ke za sada. Samo klasična instalacija.
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#88
Bah...prijatelj mi kaže da ima, i dao mi link na jedan hrvatski site koji se bavi takvim stvarima. Naravno da treba registracija ali izgleda da admin odobrava registraciju tako da sada čekam na to. Da sam to znao rekao bi mu da mi skine. Sada mi se ne da ponovo ići u grad za to. Ali izgleda da ću morati,ili otići do drugog prijatelja da mi da provjerenu verziju Win10 jer ja sam već odavno pogubio konce ča se tiče skidanja takvih stvari sa neta.
Saggit,ako imaš kakav provjeren link za običan Win10 šibni mi ga na PM ili na Skype.
Reply
#89
Riješeno,hvala na PMu.
Reply
#90
Jel se to meni čini ili besplatna verzija Bitdefendera nije podržana od Win10? Upravo sam probao instalirati i windowsi mi ga ne daju instalirati.
Reply
#91
Imas onaj Windows-ov Security zato ti ne daje da instaliras drugo Wink
Reply
#92
Joj ja jučer imo zahebancijje sa instalacijom, Windowsi koje sam koristio na desktopu nisu nikako htjeli raditi na laptopu, prvo je trebalo W7 staviti pa tek onda W10...

Instalacija na čisto neide nikak... izbaci pogrešku da su mu potrebni neki driveri i to je to...
Reply
#93
Ne pitaj koliko sam ja imao zezancije sa Win10...nikako da ih aktiviram, Tesla017 zna kompletnu priču. Pretpostavljam da je dovoljno da isključim antivirus u windozama pa bi trebalo sve normalno proći?
Reply
#94
Najbezbolniji instaler se moze skinuti ovde , potreban je samo USB Flash Drive od 8Gb i sve instalacije prolaze bez problema.
Kod mene USB Boot radi na masini sa Intel D945GCLF matora ploca i prosla je instalacija i Win10 i Win7 bez problema Wink
Reply
#95
ma ja sa aktivacijom nisam imao problema, al instalacija ufff, na desktopu je sve dobro prošlo, ali laptop me živaca košao... dok sam sve sredio bilo je 1 ujutro haha.

Primjetio sam da mi W10 nekak brže dela na lapu neg na desktopu. Za ovo špijuniranje se ne brinem, neka čitaju kaj oće, neće niš zanimljivo naći.

Jedino kaj mi ide na živce je to kaj kad izađe iz sleepa onda miš ne reagira... neznam kaj ga tu mući
Reply
#96
Pa povuci miša za rep, valjda će se razbuditi. Tongue
Reply
#97
Jesam li opet ja lud ili ne. Isključio sam Widows defender i firewall i opet mi ne da da instaliram Bitdefender.
Reply
#98
bežićni je štakor xD, nemam ga za kaj povuć hehehe

Čudno, koju verziju imaš, ja imam enterprise edition, instalirao avast bez problema.
Reply
#99
Win10 Pro.
Reply
Nevezano za to, telemetrija može potpuno da se isključi samo na enterprise verziji. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)