DIY Electronic projects

Full Version: Čestitke
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Srećan rođendan! Smile
Srećan rođendan! Smile
sve najbolje čojk!
Srećan rođ drugar!
Srecan rodjendan  Smile
Srećan rođendan!
Sretan rođendan, Miroslave! I spremaj taj dimljeni sir za KG 2018 Smile
Srećan rodjendan
Drugari hvala na lepim željama!

(03-21-2018, 10:46 PM)Bocko Wrote: [ -> ]Sretan rođendan, Miroslave! I spremaj taj dimljeni sir za KG 2018 Smile

Bocko, nažalost krave su morale svojim putem...
U ćevape... Sad
Jedna je otišla u komšijsku štalu, a druga najverovatnije u ćevape  Sad
enaB srećan ti dan posle mog rođendana  Big Grin
Hvala, i srecan rodjendan sa zakasnjenjem! Smile
Bane, sve najlepše za rođus! Smile
Sve najbolje enaB!
Srećan rođendan Bane!
Pa gde si se izgubio u poslednje vreme?
Kako fax?
enaB sve najbolje i ovde!
Hvala ljudi! Smile

@TDA
Tu sam, svratim ponekad da vidim šta se dešava Smile ali puno toga ne ispratim. Trenutno sam u nekoj fazi da slobodno vreme koje imam kad dođem sa posla i vikendom provedem opuštajući se možda najviše uz muziku i neke gluposti na YouTube-u, samo lako štivo  Rolleyes
Pre neki dan mi je baš stigla konačno jedna napravica iz kine pa ću nešto kratko napisati.

Sa faksom, tj. školom sam završio sve što je bilo započeto još pre dve godine. Sada učim Ruski Big Grin
I ja sam ga učio 8 godina, ali sam ga malo zaboravio.
Jbg, lep jezik, ali nemam prilike da ga koristim. Wink
Srećan rođendan euronymous, enaB Smile

привет друг, с днем рождения

Ruski, ja ga učio u osnovnoj i srednjoj... na fakultetu sam gradivo obnavljao čitajući značajno bolje ruske forume (u komparaciji sa zapadnjačkim) i naravno kojekuda nalazio raznorazne "lekove" za kompajlere i slično Wink Sećam se da je jedan "lekić" bio spakovan u ZIP arhivi sa ćiriličnom šifrom da se ne bi preterano širio po zapadu Smile
Kao što reče TDA, kada se retko koristi izbledi znanje jezika. Mogu da čitam, ali da pišem i pričam mnogo teško...