DIY Electronic projects

Full Version: Čestitke
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[attachment=11474]Срећна Нова година, моји пријатељи! Срећа и здравље!
[img][Image: ng.jpg][/img]

Sve najbolje u 2015...
Takođe i od mene srećna Nova godina svim članovima foruma uz puno zdravlja i veselja i uspješnih pojačala... Smile
Sretna nova 2015 godina i jos puno novih projekata, sema,plocica itd Smile
Zelim vam svima SVE sto vam je potrebno da budete srecni!


Zivi bili dobri ljudi!!!


[Image: cmok.gif]    [Image: ziveli.gif]
Mali smo po broju ali nam je zato Heart VELIKOOO!!!Kompletnom drustvu sve naj u 2015god.Big Grin
Ljudi lepo se provedite večeras i neka nam Nova Godina svina donese više sreće, zdravlja, radosti i svega...
Valjda smo zaslužili... Vaistinu
sve najbolje narode...
Svim članovima foruma želim, pod broj jedan puno zdravlja, sreće,ljubavi i naravno projekata koji će vas činiti još sretnijima!
Dragi moji prijatelji, sve vam najlepše želim u narednoj godini!

Prvo zdravlja potom ostalog!

Živeli!
Svim forumasima srecnu i bericetnu novu 2015 godinu.-

Srecno i zivjeli
Drugari sve najlepše u Novoj, puno sreće i zdravlja vam želim, za ostalo ćemo se snaći!
Srećna Nova godina!
SRETNA NOVA GODINA SVIMA!!!!!
Srecna Nova godina!

Zelim vam zdravlje, srecu i mir.

Posle toga ce sve lako doci...
Srecna Nova dragi prijatelji .. zelim vam sve nabolje .. zdravlje, srecu i mnoooogo uspesnih projekata .. Amin !
Želim svima srećnu novu 2015. godinu, dobro zdravlje i uspeh u svemu čega se prihvatite.

Živeli!
Hvala svima na prethodnim čestitkama i lepim željama, kojima se pridružujem!

A od mene:
Našim prijateljima konstruktorima želim puuuno novih ideja, a nama, sklapačima, želim da nam prorade konstruktorske ideje! Smile
(01-01-2015, 12:42 AM)Bocko Wrote: [ -> ]Hvala svima na prethodnim čestitkama i lepim željama, kojima se pridružujem!

A od mene:
Našim prijateljima konstruktorima želim puuuno novih ideja, a nama, sklapačima, želim da nam prorade konstruktorske ideje! Smile

Hocemo josVaistinuBig Grin