DIY Electronic projects

Full Version: Čestitke
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Srećan rođendan!
Srećan rođendan! Smile
Hvala Drugari...
Srećna Nova! (7527 godina)
Srećna Nova godina! Smile
Srećna Nova! Smile
Drugari, koji slavite, sretnu Novu godinu želim! Smile
Srećna Nova godina!
Pridružujem se čestitkama.
Nego, od kako nema zabrana proslavljanja, čini mi se da se i nešto redje slavi Big Grin .

Pozdrav
Meni ova NG nije bas jasna, ali svakako zelim svima sve najlepse i u ovoj Novoj godini.
(01-14-2018, 04:50 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]Meni ova NG nije bas jasna, ali svakako zelim svima sve najlepse i u ovoj Novoj godini.

O tome kako je doslo do "raskoraka" izmedju opsteprihvacenog Gregorijanskog, i starog Julijanskog kalendara, mozes
procitati:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%88%D1%...0%B0%D1%80

Pravoslavna crkva koristi modifikovan Julijanski kalendar.-
pOz
Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Dobro, neka mi neko odgovori, kad je rodjen Isus Hrist?
Vreme Nove Ere se racuna od njegovog rodjenja?
Big Grin Dobro pitanje.
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Циркус је свим народима у традицији. Ево, кинези имају своју нову годину - боле их уши за ову која се слави по хришћанским народима. 

Тако треба гледати и божић било које хришћанске деноминације па и ову православну нову годину. Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам.
Zvu:
"Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам."

+1 Smile
(01-16-2018, 01:36 PM)Zvu Wrote: [ -> ]
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Циркус је свим народима у традицији. Ево, кинези имају своју нову годину - боле их уши за ову која се слави по хришћанским народима. 

Тако треба гледати и божић било које хришћанске деноминације па и ову православну нову годину. Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам.

'Bem ga, mi jurimo tamo neka izoblicenja na -120dB i manje, i neke k-ke zvucnjaka i raznorazne odzive, a ne znamo ni kad nam je Nova Godina Smile
I dalje verujem da smo zbog toga u prednosti Wink
Srećan rođendan uki122!
Srecan rodjendan Nebojsa6