Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojacalo sa TDA7560 4x50W 4R
Vec dugo me zulja jedan TDA7560 u steku mozda ima vise od godinu dana a problem kod tog integralca je bila sto nisam znao da li je ispravan ili unisten Smile 

Naime integralac sam izvadio iz komsijinog cd playera marke kenwood kome su lopovi razbili staklo na autu i posto nisu nasli prednju masku cd playera resili su da mu se osvete time sto su srafcigerom unistili cd player do maximuma jedino sto se moglo spasiti je bio on jer je ploca cd-a bila skroz unistena kao i mehanizam Sad I tako se vrteo po kutijama i resio sam da skockam i probam ako radi radi ako ne opet ok. Iskreno se ne secam kada sam peglao ovu plocicu ali i to sam imao pa sto da ne sklopim i probam Big Grin

PCB je blaga katastrofa ali za probu i vise nego dobar i bitanga radiiiiiiiii Smile 

Attached Files Thumbnail(s)

.pdf   TDA7560-datasheet.pdf (Size: 133,17 KB / Downloads: 3)
.pdf   proteus-ares-pcb ( Pegla ).PDF (Size: 526,44 KB / Downloads: 2)
.pdf   proteus-ares-pcb ( Raspored ).pdf (Size: 18,43 KB / Downloads: 0)
Reply
Taj TDA imam u CD playeru u kolima.
Dobar je. Smile
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Jedan od boljih TDA iskreno daleko bolji od TDA7388 i slicnih Smile Imam ga i ja u mom cd-u u Vranju dobar to zvuk vadi Wink Inace pcb je blaga katastrofa dizajniran nijedan hladnjak ne mogu da stavim da se ladi kako dolikuje, predimenzionisan je a sve to moze da se skocka mnogo mnogo manje, GND je katastrofa takodje nisu odvojili AGND od GND kako je preporuceno u DS-u... Sve u svemu odlican amp za auto da se doda preamp sa Stereo na Quad to bi bilo fenomenalno Smile Posto je sve bilo probe radi ja se nisam obazirao toliko na koriscene delove bila je stvar dal ce da propeva il nece Big Grin 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)