Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HomeMadeAudioProject : Univerzalna šasija za HiFi pojačala
Ajoj kolko mesa...
Reply
a niko vegetarijanac! Smile
🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Reply
kako stvari stoje,Borina Lambda ide prva na ispit... dobio sam od druga sa foruma komplet uparenih originalnih ulaznih tranzistora i za nju i za Sige (još jednom VELIKO VELIKO HVALA!) pa eto... kasnije planiram Miletov A40 (u mojoj skraćenoj varijanti sa 38 tranzistora) a onda još nekoliko Borinih umotvorina.

Attached Files Thumbnail(s)

🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Reply
Samo pojačala pravi, ANANAS ništa ne dava Big Grin
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
Smile
🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Reply
(09-01-2016, 09:39 PM)Khadgar2007 Wrote: HMAP, kada si već išao na ovako nešto, zašto nisi napravio pločicu sa dva greca jer bi to bila bolja opcija. Kada već radiš trafo po narudžbi sasvim bi ti bilo svejedno da li imaš kompletno odvojene sekundare ili sa središnjim izvodom.

I ovo ću da poslušam,jedan trafo dva greca pa na izlazu spoj masa... što za sobom vuče potpunu prepravku šasije. valjda će Bog dati jednom vremena i novca istovremeno da se to poklopi. za sad samo razmišljanja...
🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Reply
(09-03-2016, 05:10 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: emiSar, stavio bi podloske ali ih nemam a ne bi da u priču uvodim još i gvožđe. ne znam koliko bi korisno bilo uraditi kako je TDA rekao,prekalajisati pa prešmirglati a onda zašrafiti - makar bi izgubio direktnu vezu Al-Cu?

To je fina ideja, mada je i pasta odlican izolator za mogucu elektroeroziju.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)