Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upravo stiglo
(06-22-2024, 04:14 PM)savan Wrote: Da se pohvalim, ponosni vlasnik polovne sedmice, R model, 2014 godiste, za svoju dusu! Mnogo sam zadovoljan, jako dobar auto! Nema siber, nema parking kamere, nema digitalni sat, nema veliku multimediju, i ne treba mi, ali je zato motor i uopste stanje auta kao casa, koza, dvoozonska klima, auto je tip top, modovi voznje, dinamicno vesanje, poluautomatski menjac... itd, fabrickih 300ks. Dve godine sam bio strpljiv da se pojavi neki auto koji mi se svidja, pojavljivali su se po neki ali nisam hteo da srljam uglavnom su sve to neki automobili prosecni, sa predjenih mnogo kilometara i nisu se uklapali u realnu cenu i nisu bili vredni tih para, i evo dosao je i taj dan da sam poonosni vlasnik jednog jako dobrog automobila malo je skuplji od obicne sedmice ali je zato nebo i zemlja za razliku na obicnu sedmicu, prezadovoljan i hepi! : )
[Image: attachment.php?aid=43112]

Odličan autić, lepo da te služi.

Meni posle Alfe 156 2.0 Tipronic i ovog Saab 9-3 2.0 Aero Automatic, jedino što mi se svidja je 9-3 2.8 V6, ima ga u opticaju za odprilike upola cebe ovog Golfića Big Grin

Evo neki video, bezveze neki klinci po americi, uplašio sam se ...

Reply
Hvala, ma ja sam prezadovoljan. Lep je taj Saab, pravi drumski auto, mora da pliva po putu? Realno ne treba nista vise od 150ks i to je puno, samo sto kaze Braca treba da ima dovoljno Nm da kad je neko brdo da ne udje temperatura u crveno : ) sve ostalo je manje bitno niti ima gde u Srbiji da se vozi brzo. Ja cu gledati da ga udomim za nekih godinu dana kad ga se zasitim pa uzeti nesto gradsko sa manuelnim menjacem, na primer Audi A1 2019++ godiste ovakav i te boje

https://www.youtube.com/watch?v=Lr_Z_hrDQyk
Reply
Za malo para moze da se odradi stage 1 na 496Nm i 357 konja https://www.goapr.com/products/software/...8-3-T-IS38 i to je onda na 100 oktana preko 531Nm : )
Reply
(06-25-2024, 12:54 AM)mikikg Wrote:
(06-22-2024, 04:14 PM)savan Wrote: Da se pohvalim, ponosni vlasnik polovne sedmice, R model, 2014 godiste, za svoju dusu! Mnogo sam zadovoljan, jako dobar auto! Nema siber, nema parking kamere, nema digitalni sat, nema veliku multimediju, i ne treba mi, ali je zato motor i uopste stanje auta kao casa, koza, dvoozonska klima, auto je tip top, modovi voznje, dinamicno vesanje, poluautomatski menjac... itd, fabrickih 300ks. Dve godine sam bio strpljiv da se pojavi neki auto koji mi se svidja, pojavljivali su se po neki ali nisam hteo da srljam uglavnom su sve to neki automobili prosecni, sa predjenih mnogo kilometara i nisu se uklapali u realnu cenu i nisu bili vredni tih para, i evo dosao je i taj dan da sam poonosni vlasnik jednog jako dobrog automobila malo je skuplji od obicne sedmice ali je zato nebo i zemlja za razliku na obicnu sedmicu, prezadovoljan i hepi! : )
[Image: attachment.php?aid=43112]

Odličan autić, lepo da te služi.

Meni posle Alfe 156 2.0 Tipronic i ovog Saab 9-3 2.0 Aero Automatic, jedino što mi se svidja je 9-3 2.8 V6, ima ga u opticaju za odprilike upola cebe ovog Golfića Big Grin

Evo neki video, bezveze neki klinci po americi, uplašio sam se ...


ako se ne varam taj Saab je zapravo Subaru Impreza u drugom odelu. ne može biti loš auto a meni lično je jedan od najlepših ikada napravljenih automobila.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
(06-25-2024, 08:13 PM)HomeMadeAudioProject Wrote:
(06-25-2024, 12:54 AM)mikikg Wrote:
(06-22-2024, 04:14 PM)savan Wrote: Da se pohvalim, ponosni vlasnik polovne sedmice, R model, 2014 godiste, za svoju dusu! Mnogo sam zadovoljan, jako dobar auto! Nema siber, nema parking kamere, nema digitalni sat, nema veliku multimediju, i ne treba mi, ali je zato motor i uopste stanje auta kao casa, koza, dvoozonska klima, auto je tip top, modovi voznje, dinamicno vesanje, poluautomatski menjac... itd, fabrickih 300ks. Dve godine sam bio strpljiv da se pojavi neki auto koji mi se svidja, pojavljivali su se po neki ali nisam hteo da srljam uglavnom su sve to neki automobili prosecni, sa predjenih mnogo kilometara i nisu se uklapali u realnu cenu i nisu bili vredni tih para, i evo dosao je i taj dan da sam poonosni vlasnik jednog jako dobrog automobila malo je skuplji od obicne sedmice ali je zato nebo i zemlja za razliku na obicnu sedmicu, prezadovoljan i hepi! : )
[Image: attachment.php?aid=43112]

Odličan autić, lepo da te služi.

Meni posle Alfe 156 2.0 Tipronic i ovog Saab 9-3 2.0 Aero Automatic, jedino što mi se svidja je 9-3 2.8 V6, ima ga u opticaju za odprilike upola cebe ovog Golfića Big Grin

Evo neki video, bezveze neki klinci po americi, uplašio sam se ...


ako se ne varam taj Saab je zapravo Subaru Impreza u drugom odelu. ne može biti loš auto a meni lično je jedan od najlepših ikada napravljenih automobila.

u subaru je bokser motor...
+ drugačiji pogon...
Reply
Ah, kakve sve čudne koicidencije se meni dešavaju ... : )
Izgleda mi da sam dogovorio jedan V6  Smile
Taj konkretni primerak sam video pre godinu dana kada sam uzeo Aero 2.0, sreo čoveka kod lokalnog Saab majstora.
Znao sam šta je generalno Aero, samo kada je čovek podigao haubu i kada sam video taj V6 engine to je u suštini bio kraj ... samo je bilo pitanje trenutka ... Smile

[Image: attachment.php?aid=43127]


Attached Files
.png   Saab_9-3_aeroV6.2.8.png (Size: 210,39 KB / Downloads: 232)
Reply
lepo si rekao - to je taj! prelep!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Bio u test voznji, ahhhh, predobro, kupljeno, samo papirologiju da zavrśimo pa preuzimam ...
Ahhh, V6 kako radi, bruka, druge frekvencije proizvodi Smile
Reply
Lep autic, da te takodje lepo sluzi! Uh, mora da mu je zvuk motora brutalan. Ja sam pre neki dan savladavao krivine po Fruskoj Gori, isao preko Besenove, pa navratio malo na https://www.youtube.com/watch?v=OJFS2Q57J6M pa dalje preko Rakovca, Ledinaca, Sremske Kamenice pa za Novi Sad, mogu vam reci uzivao sam, autic je zver! : )
Reply
Ovo je V6 2.8L

.jpg   IMG_20240629_094950740.jpg (Size: 3,42 MB / Downloads: 45)

Za poredjenje, kolegin 2.0 Turbo, isti je i moj predhodni, sa plinskim uredjajem.
https://forum.yu3ma.net/attachment.php?aid=43119

V6 nema plinksi uredjaj, vlasik se "uvredio" kada sam ga to pitao ... : )
Pitam 'je imaš zimske pneumatike, čovek kaže nemam, nije vožen zimi, ja "jel me zekiš", ne, nije vožen zimi, ima drugi auto za zimu ...
I tako zanimljiva priča, "muzičar", održavao je taj auto u vrlo pedatnom stanju.
Reply
Kad nekog hoće onda je all in 😀
Nek je sa srećom kupovina i da se voziš u zdravlju.
Reply

.jpg   Kelco Panasonic.jpg (Size: 2,22 MB / Downloads: 27)

Poručim u Kelku (Kelco) elektrolite Panasonic i stignu elektroliti no name.
Nazovem da reklamiram i sekretarica reče da će proveriti i javiti mi o čemu se radi.

Nakon kraćeg vremena stvarno me nazove i kaže da je razgovarala sa direktorom koji joj je rekao da na kutiji u kojoj su stigli piše Panadonic, ali ne i na njima te da ih slobodno ugradim.
Šta reći...
Reply
Koliko vidim pise FR i NHG serija koje jesu iz Panasonic-a . Gledam moje kupljene i u Kelco-u, Silkenu i Vremeplovu  i na njima ne pise nigde Panasonic samo oznake serija tako da bih po tome rekao da je sve OK
Reply
Moram da pogledam sutra u labosu, ali koliko znam na Panasonic kondovima samo piše naziv serije. E sada po fontu bi se moglo vidjeti jel lažnjak ili ne,ali možda su kinezi poboljšali izradu lažnjaka pa bi i po tome teško moglo biti utvrditi jel lažnjak ili ne.
Reply
Našao sam ELNA sa natpisom i stavio njih, za svaki slučaj...

Imao sam Panasonic-ovih elektrolita sa natpisom, pa mi to unosi sumlju.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)