Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prepravka Infinity Reference 20
(04-26-2016, 08:59 PM)TDA Wrote: Nastavljamo bez Vuleta...
Draganče, dole si stigao?

Zamalo sam ih bacio pored kontejnera Big Grin
Pa sam malopre trcao da ih neki cigo ne uzme Tongue

Salim se juce sam bio u SK u 06h sam ustao u 18h sam dosao sa posla, danas do 16h ponovo posao cekam ovaj praznik da malo danem dusom i telom pa cu im se posvetiti Big Grin

Lepa strana jucerasnjeg dana je da sam upoznao cika LordZi-ja uzivo Wink
Reply
(04-23-2016, 04:52 PM)tesla017 Wrote: Dobio sam par unistenih zvucnika ne znajuci uopste o njima nista Big Grin

Dokle si stigao sa lečenjem kutija? Ili ih je progutao kontejner!
Reply
Nisam jos odustao od njih Smile
Premeravao sam nesto oko bass-a i mislim da cu uspeti da ga za probu nasrafim Big Grin
Kod visokotonca moram da pravim rupe za konektore rupa je ok cim prolazi magnet Big Grin
Skretnice su posebna prica mogu da se spasu jedna je gorela ploca ali je bakar sa donje strane zdrav jedino sto se kondenzatori moraju zalemiti zickama ili da se nacrta novi pcb za skretnice Wink
Reply
Tesla, slozi skretnicu na dasci...
Reply
Ne znam da li je do SONY linije sa STK-om i brdom efekta koje ima ali se kutijice cuju jako lepo. Skretnice su trenutno 2,2uF na + visokotonca... Big Grin

Bio sam u pravu uzaludno sam se trudio da ih nasrafim basevi su ok imaju gde da se srafe ali visokotonci su problem. Pogotovo ovaj zvucnik sto je u cosku (Bez trake) bukvalno visokotonac stoji na 1 srafu ostali su tu cisto da ne duva promaja Big Grin

Solidan bas jak i dubok bez tutnjanja i gusenja, Visokotonac prijatan ne prsti i shishti bespotrebno cak mi se cini i da je tisi nego sto bi trebao ali otom potom Big Grin

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Men'se cini da ti basovi tesko mogu da dobace do 8000 hertza, povecaj blok na visokotoncu na 4.7uF i stavi neku zavojnicu reda 0.25 mH na basu pa poslusaj.

Ps
Mikrofon Tesla, ako te vec mrzi da meris drugacije... i nemoj da si ovako neozbiljan...
Reply
Ce si bude Wink
Tipkamo se kasnije pa se dogovaramo sada se mora ici na posao Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)