Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SANWA unimeri > slike "iznutrica"?
#21
Znaš šta kažu u mom kraju?
Mnogo je dobar! Da ga je*eš neće reč da ti kaže! Smile

Izvini, Aco! Ništa lično... Bilo je jače od mene! Big Grin
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#22
Ko se sa Mikulićem zavadi taj je loš čovek!
U to sam neverovatno siguran.
Reply
#23
Mali poklon za ljubitelje Sanwa unimera...



Još samo da rešim koji od ova dva modela sutra da naručim... Smile
Reply
#24
koliko novca je ovaj desno?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#25
(09-01-2014, 09:00 PM)11277 Wrote: koliko novca je ovaj desno?

4.764 dinara... a drugi 5.700...

Pokušavam da budem bar malo racionalan, da ne uzimam nešto što mi ne treba... Ovaj bolji je viša klasa, ali me nekako sramota da ja laik imam to... Smile
Reply
#26
ja sam svoj r701 platio nešto preko 70e i ne žalim. nemoj ni ti kojeg god da odabereš,vjerujem da oba opravdavaju sve i dinar.

uostalom bar 70% mjerenja koja uradim- uradim sa kineskim unimerom od 10e, sa njim radim već oko 6 godina i uopšte se ne žalim.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#27
(09-01-2014, 09:22 PM)11277 Wrote: ja sam svoj r701 platio nešto preko 70e i ne žalim. nemoj ni ti kojeg god da odabereš,vjerujem da oba opravdavaju sve i dinar.

I sad je RD701 otprilike toliko... Sanwa - cene Ma mene je sve strah da nešto ne pregorim, kao što sam znao ove kineske... Wink PCB mi na svima izgleda nežno, sa onim SMD sitnišima... Rolleyes



(09-01-2014, 09:22 PM)11277 Wrote:
uostalom bar 70% mjerenja koja uradim- uradim sa kineskim unimerom od 10e, sa njim radim već oko 6 godina i uopšte se ne žalim.

E ovo je i kod mene! Ovaj lepi kupljen za 500din na "akciji" kod kineza sam ja upropastio kad se istrošila baterija, a ja to nisam znao da prepoznam nego sam ga "štelovao"... Huh
Reply
#28
(09-01-2014, 09:08 PM)Dual Wrote: Pokušavam da budem bar malo racionalan, da ne uzimam nešto što mi ne treba... Ovaj bolji je viša klasa, ali me nekako sramota da ja laik imam to... Smile

Ipak sam bio "skroman" i naručio CD771... Smile
(Mislim da ako bih uzimao bolji onda sigurno treba uzeti "TrueRMS", tj. RD701...)
Reply
#29
neka te dugo i u dobrom zdravlju služi druže! Smile
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#30
(09-02-2014, 01:44 PM)11277 Wrote: neka te dugo i u dobrom zdravlju služi druže! Smile

Hvala druže! Smile ...čekaj dok stigne, valjda će sutra. Izvini što sam te "terao" da rasturaš i da slikaš tvoju 701, a ipak rešio da uzmem manji... Ali dobro, lepo je da ljudi vide šta ima unutra, ko ne zna... Wink
Reply
#31
nisi me natjerao,znam taj osjećaj kad kopka da saznaš šta je unutra a ne možeš da vidiš,zato sam to uradio Wink
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#32
(09-02-2014, 08:45 PM)11277 Wrote: nisi me natjerao,znam taj osjećaj kad kopka da saznaš šta je unutra a ne možeš da vidiš,zato sam to uradio Wink

Imam istu boles'! Hronični oblik... Smile

P.S. Mnoge sam stvari polomio da bih video šta je unutra, a nisam mogao tj.znao da ih otvorim...

edit: zato mnogo znači internet, ima dosta slika uređaja iznutra...
Reply
#33
Shocked 
I ja sam Tablet otvorio Smile da vidim sta je unutra SmileU kuci sam sve otvarao da vidim sta je unutraSmile


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
#34
(09-03-2014, 07:58 PM)Gosha Wrote:
(09-03-2014, 03:08 PM)Dual Wrote: Da li je normalno da ona "zujalica" u prvoj sekundi "štekće" pa tek onda ustali zvuk (continuity check)? Onaj najgori unimer DT-838 pa radi lepo... Da li treba "buzzer" da se "usvira", po audiofilski? (Ko to sad da juri po Eurosax-u, ako ne valja... Sad)
Nece nikad da se usvira i nije do pipalica. Jednostavno to tako radi.
Isti je slucaj i na mom Mastech-u MS8226.
Veoma sam se razocarao kad sam to video.

Ovo gore je iz druge teme, a mislim da ono što sam saznao treba u ovu "Sanwa" temu:

Bio sam u Eurosax-u, da proverim da li je continuity check na CD771 u redu i da zamenim... Proverili smo još 2 komada CD771, jedan CD772 i RD700 i još tri godine star "demo" primerak CD771... Svi iz serije 77* rade isto - tj."štekću" Smile

I onda sam odlučio da zadržim svoj CD771 jer mi se RD700 iako je bolji jednostavno ne sviđa... I to bi bilo to...
Reply
#35
'bem li ga,ovaj moj 771 bar za sad ne štekće osim u slučaju kojeg je opisao acazecevic, tj kad se prljavština nađe negdje između pipalica ili pipalica i testiranog objekta,nazovimo ga tako. ima kontakt - pišti,nema kontakt - ne pišti.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#36
(09-05-2014, 05:24 PM)11277 Wrote: 'bem li ga,ovaj moj 771 bar za sad ne štekće osim u slučaju kojeg je opisao acazecevic, tj kad se prljavština nađe negdje između pipalica ili pipalica i testiranog objekta,nazovimo ga tako. ima kontakt - pišti,nema kontakt - ne pišti.

Svi iz serije 77* rade isto - tj."štekću"
Ti beše imaš RD701 a ne 771? Smile (series 70*)
Reply
#37
ma ne znam više ni šta imam... Sad u pravu si valjda,pogledaću sad na garaži.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#38
(09-05-2014, 06:23 PM)11277 Wrote: ma ne znam više ni šta imam... Sad u pravu si valjda,pogledaću sad na garaži.

Imaš na prvoj strani ove teme svoje fotografije RD701!!! Smile
Reply
#39
(09-05-2014, 02:01 PM)Dual Wrote: Ovo gore je iz druge teme, a mislim da ono što sam saznao treba u ovu "Sanwa" temu:

Bio sam u Eurosax-u, da proverim da li je continuity check na CD771 u redu i da zamenim... Proverili smo još 2 komada CD771, jedan CD772 i RD700 i još tri godine star "demo" primerak CD771... Svi iz serije 77* rade isto - tj."štekću" Smile

I onda sam odlučio da zadržim svoj CD771 jer mi se RD700 iako je bolji jednostavno ne sviđa... I to bi bilo to...

Sviđaju mi se "kapice" na vrhovima pipalica, mnogo dobra stvar za nas manje spretne Big Grin
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
#40
Nije lepo da tražim slike Sanwa "iznutrica", a ja prvi da se stisnem... Smile

Zato evo malo slika CD771 modela:




Toliko... Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)