Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interesantni, poucni i zanimljivi klipovi
informatičari znaju odavno da se tehnologija izrade čipova toliko poboljšava da svakih nekoliko godina ima eksponencijani uzrast njihovih mogućnosti. sad zavisi ko to i kako želi/zna/ume/može da iskoristi.
.
generalno mi kao ljudska vrsta smo destruktivni i pretererano stremimo grupisanjima po potpuno nebitnim osnovama u cilju destrukcije "drugih" koji nisu "mi" i/ili koji imaju nešto što mi nemamo a hteli bi da imamo.
.
nisam nešto religiozan ali primećujem da sve češće i češće u ime Boga radimo toliko toga protiv sedam Njegovih zapovesti i deset smrtnih grehova,da to nije normalno. zapravo se borimo da budemo iznad tih "drugih" da ne biramo sredstva - a da ta ista sredstva upotrebljavamo "u korist bližnjeg svog" (meni je bližnji i onaj sa druge strane planete,ako me ne mrzi),cela stvar bi izgledala potpuno drugačije.
.
zapravo kontam da bi sve izgledalo drugačije da NOVACCCCCCC kao,na žalost osnovna mera kvaliteta života - ne postoji.
.
ponavljam,nisam nešto religiozan,ali onih 7+10 grehova i zapovesti su alfa i omega blagostanja života ljudi. ali Papa,Patrijarh... i ostali nemaju od čega da propovedaju ta sveta načela ako ih se ne finansira NOVCCCCCEM.
.
možemo mi napraviti kombajne,traktore i ostalo da seje,održava i ubira plodove sa njiva i to nije problem. ono što nam JESTE bitno je KO će da POSEDUJE te iste alate,i da PRODAJE rezultate onima koji ih nemaju,usput koristeći sva sredstva da ih ti "drugi" nikad ni ne poseduju za sebe.
.
to smo mi.
.
takav bi robot bio preporod za zdravo društvo koje se drži 7+10,ali mi to (još) nismo i ne zna se kad i da li ćemo ikad biti. do tad ćemo imati te svoje imaginarne granice koje inače za jata stvarno slobodnih ptica,srna i virusa ne postoje.
.
nije do robota koje gradimo-do nas je.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: Interesantni, poucni i zanimljivi klipovi - by HomeMadeAudioProject - 04-22-2020, 09:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)