Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interesantni, poucni i zanimljivi klipovi
Kako neko za da se igra

https://www.youtube.com/watch?v=PCxULkkMPdA
Reply
Reply
Auuuu ...

Reply
Boston Dajnemiks kraljevi Smile
Reply
Jezivo!
Navijao sam da padne na onom snegu al' nista!
Reply
Ja sam navijao da lupi samar onom liku sto ga zajebavao sa golf palicom, sve sam se nekako potajno nadao da ce mu makar uzeti i polomiti onu palicu Big Grin . Ja ako se pitam ja bih to u sledecoj reviziji firmwera implementirao Smile . Smanjiti prag tolerancije sa 100% na 30-40% Smile
Reply
Nema potrebe da se menja firmware, naucice on sam!
Reply
Ma znalo djubre da ga snimaju pa bio tolerantan. Kad vidi da nema kamere samo udri Big Grin .
Reply
Uznemirio sam se. Ovakve tvorevine uzimaju posao glodacima, strugarima, stolarima, farbarima, bice i sudijama, lekarima.....a za neku godinu ce i kurvama. Vodicemo ljubav sa ovim samoukim softverima, a necemo ni biti svesni toga, a onda ce se stvoriti i terminatori. Dok mi budemo umirali od gladi jer nemamo posao, cnc masine ce raditi umesto 12 ljudi.
Lepo mi je ovo da vidim, zadivljen sam tehnologijom, ali......sta ce ovaj plehani, cemu sluzi, da bude policajac, vojnik, lekar, hoce da nam donosi pivo dok mi lezimo kao svinje?
Moje misljenje je da su ovo bacene pare.
Reply
Bilo bi kul "učitati se" u jednog naprednijeg robota. Onda za jedno pola sata učitati u memoriju celu istoriju sveta, a zatim se prijaviti za svemirsku misiju putovanja u najobičnijoj konzervi do prve zvezde. Nema veze koliko traje putovanje. Za to vreme si isključen Smile
Reply
@gimba, nisi gledao Dubiozu? Smile

Reply
Ko rano rani, rano robota upali,
Da mu radi i sprema dok još malo ne odrema Smile
Reply
(04-22-2020, 06:22 PM)mikikg Wrote: @gimba, nisi gledao Dubiozu? Smile

Nisam. Sacu vidim! 😎
Reply
ovo su odliče naprave i pomoćna sredstva u pravim - a užasna oruđa upravljanja tuđim životima . u rukama pogrešnih ljudi. kažu da je Tesla rekao kako mi-ljudi nikako nismo spremni na evolucione skokove,i korake teško doživljavamo i još im se teže prilagođavamo.

paše nam usisivač-robot,robot-guseničar-kamera kad treba videti gde se zaštopala kanalizaciona cev,super nam je TinaTI...za sad.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
(04-22-2020, 05:29 PM)gimba Wrote: Uznemirio sam se. Ovakve tvorevine uzimaju posao glodacima, strugarima, stolarima, farbarima, bice i sudijama, lekarima.....a za neku godinu ce i kurvama. Vodicemo ljubav sa ovim samoukim softverima, a necemo ni biti svesni toga, a onda ce se stvoriti i terminatori. Dok mi budemo umirali od gladi jer nemamo posao, cnc masine ce raditi umesto 12 ljudi.
Lepo mi je ovo da vidim, zadivljen sam tehnologijom, ali......sta ce ovaj plehani, cemu sluzi, da bude policajac, vojnik, lekar, hoce da nam donosi pivo dok mi lezimo kao svinje? 
Moje misljenje je da su ovo bacene pare.
Hm ... ja na ovo gledam kao smenu vec postojecih robota ( tj nas ) novim a "mozda" manje zahtevnim.

Kad podjem od sebe ... na sefovu komandu ako je u skladu sa zakonom i pravilima , ja moram da je izvrsim takodje istu moram i samoinicijativno da izvrsim ... ukoliko uocim  nepravilnost , opasnost i slicno.
Budim se na alarm budilice , moram da ispostujem vremenski rok stizanja na posao , uradim smenu u trajanju od 12 sati , predjem sve prepreke , resim sve probleme , vratim se kuci ... sve to skladno propisima .
Greske mi se ne tolerisu , za gresku budem propisno  reprogramiran  Tongue ako krenem ja nesto da pametujem budem upozoron da nisam tu da mislim  Sad
Dodjem kuci  nove komande , spisak  , idi nam kupi , idi uradi , uzmi caskom , skokni caskom ,  imaju problem i ono  cuveno "naaas sta mi treba"  45 
Kad sve te naredbe i komande izvrsim  ostane mi ponekad slobodnog vremena gde opet ja sam sebi zadam prokletu comandu ... pa je izvrsavam  Tongue
Jbga nesto nevidim da se puno razlikujem od onog pionira gore , osim u izradnom materijalu  Tongue
Reply
(04-22-2020, 05:29 PM)gimba Wrote: Uznemirio sam se. Ovakve tvorevine uzimaju posao glodacima, strugarima, stolarima, farbarima, bice i sudijama, lekarima.....a za neku godinu ce i kurvama. Vodicemo ljubav sa ovim samoukim softverima, a necemo ni biti svesni toga, a onda ce se stvoriti i terminatori. Dok mi budemo umirali od gladi jer nemamo posao, cnc masine ce raditi umesto 12 ljudi.
Lepo mi je ovo da vidim, zadivljen sam tehnologijom, ali......sta ce ovaj plehani, cemu sluzi, da bude policajac, vojnik, lekar, hoce da nam donosi pivo dok mi lezimo kao svinje? 
Moje misljenje je da su ovo bacene pare.

https://www.youtube.com/watch?v=y3RIHnK0_NE
Reply
Cool

Reply
(04-22-2020, 02:55 PM)Zvu Wrote: Boston Dajnemiks kraljevi Smile

Odgovor sa drugog kraja sveta Big Grin


https://www.youtube.com/watch?v=HTPIED6jUdU
Reply
(04-22-2020, 08:17 PM)BeliNinja Wrote:
(04-22-2020, 05:29 PM)gimba Wrote: Uznemirio sam se. Ovakve tvorevine uzimaju posao glodacima, strugarima, stolarima, farbarima, bice i sudijama, lekarima.....a za neku godinu ce i kurvama. Vodicemo ljubav sa ovim samoukim softverima, a necemo ni biti svesni toga, a onda ce se stvoriti i terminatori. Dok mi budemo umirali od gladi jer nemamo posao, cnc masine ce raditi umesto 12 ljudi.
Lepo mi je ovo da vidim, zadivljen sam tehnologijom, ali......sta ce ovaj plehani, cemu sluzi, da bude policajac, vojnik, lekar, hoce da nam donosi pivo dok mi lezimo kao svinje? 
Moje misljenje je da su ovo bacene pare.

https://www.youtube.com/watch?v=y3RIHnK0_NE

"Bosstown Dynamics" ... Napredovao "CGI" (computer-generated imagery) ... Smile
Reply
BTW: Ja sam svoju firmu za "robotiku" ugasio (stvarno-zvanicno!) jer izmedju ostalog ne zelim da me juri neko "iz buducnosti" i da nadrljam kao onaj muceni programer iz Terminator 2, tako da ste bar sa te strane "sigurni" Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)