Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
A ja samo pitao što da napravim vezano za svoj autić. Blush 

Ja na svu sreću nemam takvih iskustava. Do sada sam vozio Yugo45,Punta, i sada mazdu. Na niti jednom autu nisam imao nikakvih problema. Punta nisam nešto održavao ali kako ja vozim recimo da mu nije niti trebalo. Mazdu održavam kod jednog poznatog u Splitu, jest da je to 400km od mene ali čovjek je pouzdan i manje više u ove četiri godine samo se mijenjaju ulje,filteri i vozi. Nakon što sam dobio mazdu(od rodbine u Splitu) taj lik je napravio manji servis, promijenio remenje,kočnice i nakon toga samo pali i vozi.

Nekih 5 godina je svijetlila check engine lampica,i lik u Splitu je rekao da je to recimo poznata greška kod mazde 3, senzor na motoru(moguće neki senzor za kisik) ili tako nešto se zblesira,tako da na to nisam obraćao pozornost sve dok ove godine u Hr na tehničkom nisu uveli da prikopčaju auto na kompjuter i ako izbaci neku grešku padneš. Tako da sam otišao u mazdin servis, zamijenili mi dio i sada mi lampica više ne svijetli. Za to vrijeme što mi je lampica svijetlila nisam primjetio ništa čudno sa autom,lik u mazdinom servisu je rekao da u normalnoj vožnji ne bi ništa niti primjetio tek ako bi baš vozio ko luđak. Uglavnom sada nakon zamjene osim što lampica ne svijetli nema neke razlike. Zapravo sada kada ovo pišem palo mi je na pamet moguće da imam manju potrošnju nego prije, jer za put oko 440km(Sisak-Split duljim putem) sam potrošio samo pola rezevoara a meni se čini da sam prije trošio malo više.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Khadgar2007 - 10-29-2019, 12:34 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 60 Guest(s)