Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Da recem i ja koju za ... dnevnik Tongue

Iako se trenutno vozim na dizel u ppredhodnom vremenu sam se slatko navozao na tng .
Vozio sam na tng Yugo 55 , Opel Askonu , Kalibru , Omegu A , pa onda BMW 520 e34 , Ladu Nivu i sad tek vozim dizelasa.
Yugo bio 1.3 al se vodio na 55 radio na plin bez problema iso ko zvrk i eno ga jos se vozi !!!
Askona imala motor 2.0 8v isla i na plin i na benzin sluzila me extra 2 godine , sad gde je , boga pitaj ???
Omega imala isti motor ko Askona , benzin kod mene nije  ni videla , sluzila me extra 4 godine i na kraju limarija prozukla Big Grin pa je ista samlevena Sad
Bmw 520 , motor m50 , sekvent tng , 4 godine bez problema , vozi se jos uvek u komsiluku.
Lada Niva 1.7 , kod mene jos uvek radi na oba goriva i pali na plin na -12 *c bez problema.

E jedino na Kalibri sam imao  problema ! motor C20XE  ali ne zato sto je radila na plin nego meni bilo malo 160ks pa sam trtio neko Lexmaul sportsko ubrizgavanje i neki tandrmoljak na kompjuter unutra .
I jeste isla je  ko nevreme al cim je nagazim hladnu ... ode glava ... za 3 godine koliko je bila kod mene zamenih 3 glave motora ...
Sad ja nisam nikakav strucnjak al ja bih opet kupio nesto brrrrzo na tng Tongue
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Dackotronic - 10-28-2019, 09:41 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 47 Guest(s)