Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Ja mazdu 3 ne vozim na plin već na benzin. Nisam niti razmišljao o ugradnji jer ne znam kako to utječe na dugovječnost motora koji je ugrađen. Sve u svemu potrošnja na otvorenoj cesti mi je oko 6L na 100km, recimo da mogu prijeći oko 900km sa punim rezervarom. U gradu bi rekao da mogu nešto više od 500km jer to nikada nisam mjerio,ali budući da mi je na otvorenoj cesti potrošnja onolika kao što piše u servisnoj knjižici, vjerojatno je i u gradu oko 9L/100km koliko piše u knjižici.

Sljedeće je da odem sa prijateljem do njegovog poznatog majstora pa da mi pogleda temeljito podvozje,limariju i sl. i da neku ocjenu što se da napraviti i koliko bi limarija mogla još dugo trajati ako se sve održava po propisu. Šteta je što to nisam odmah napravio kada sam dobio mazdu ali nisam baš bio pri parama pa sam stalno odgađao.
Noviji auto je noviji auto ali ako mi mazda može služiti sljedećih 10tak godina uz dobro održavanje radije bi sada tih 2000€ zadržao i uložio u posao.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Khadgar2007 - 10-27-2019, 11:55 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 48 Guest(s)