Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Ne znam di da postavim pitanje vezano za prometala na četiri kotača pa evo ovdje.

U mogućnosti sam nabaviti novi/polovni auto. Radi se o Škodi Rapid spaceback dizelaš,ne znam točno da li je 2014 ili 2015 i ima li 1,4 ili 1,6 motor(snaga i takve stvari me ne tangiraju,bitno da vozi). Da li je netko ovdje imao taj autić i kako mu se sviđa, koje bi mogao imati probleme sa motorom,limarijom i sl. u narednih 5-10 godina(cifra ipak više naginje na 10 godina  Tongue )

Trenutačno imam Mazdu 3 1,4 benzinca 2005 godište sa kojim sam prezadovoljan , osim standardnog problema da mi je već podvozje malo uhvatilo hrđe ali to sam mislio riješiti uskoro kod majstora da mi sve očisti i premaže sa bitumenom(ili sa čime se već to radi).

Imam samo dva razloga zašto bi uzeo novi auto, manje troši i noviji je. Udobnost, interijer,osjećaj vožnje ipak mi je na strani mazde. Inače ni Mazda ni Škoda nisu nafilani sa opremom već osnovni modeli.

Budući da svima nama lova ne pada sa neba,nisam siguran što da napravim. Već duže vrijeme pikiram da kupim neku kućicu za radionu pa mi ovaj trošak nije baš dobrodošao,ali ako je opravdan pregrmiti ću nekako.
Da ne idem u detalje škoda bi me koštala oko 4500€, 2000€ bi morao ja dati, a ostatak neka kompenzacija,ne bih htio ići u detalje. Da se razumijemo škoda je ko nova, a cijena je takva jer imam dobru vezu. Wink

Znači mazda me služi odlično i svaki puta kada odem na redoviti servis majstor zamijeni ulje i pita me jel ja to vozim i mogao bi sa njome živjeti još dugi niz godina,ali malo me povukla činjenica da bi mogao dobiti 10 godina mlađi auto koji manje troši.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Khadgar2007 - 10-26-2019, 09:33 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 45 Guest(s)