Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(04-06-2018, 03:36 PM)Macola Wrote: Nezgodne su to sprave i ko se jednom zaljubi u to, tome želja ne mine do stote godine života :-)

Jeste, veliki su zaljubljenici, ležah u bolnici sa par njih, poprilično su se udesili, i kažu da će ponovo na motor..

Quote:Druga veeelika želja, koja mi se javlja, je da imam konja za jahanje i transport: "vidi, tata, stigo majstor za klimu na konju..." , no i tu se resetujem, leđa ne trpe više neke mladalačke prohteve, u smislu:"srce oće, al dupe klokoće" [Image: smile.gif] Total reset!
Ja bih voleo sa rukama u dzepovima na tu popravku klime  Smile
No ja izgledam ko tovarni konj.... barem je tako bilo .... 
Da se vratimo na motoriste, imamo ih nekoliko tipova, oni koj uživaju u vožnji, oni koji luduju, opreznih, neopreznih. Jako puno vremena sam provodio u kolima i u odredjeno doba godine čovek mora da obrati posebnu pažnju na njih, jedan mali cim volana i ode on  Big Grin .Umeju da budu jako drčni i bezobrazni da često sam imao želju da izadjem iz kola, posebno su sa malim prdavcima problematični, a ima ih koji su me oduševili svojim ponašanjem u saobraćaju. Nažalost ima i nesmotrenih vozača što je pakonja osetio, dobro je što je samo motor stradao, okrpiće se.
Monkey see, monkey do
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by deksi - 04-06-2018, 04:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 49 Guest(s)