Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Au bre Bocko pa ti si bas nagrabusio... Sad Znas kako, u vecini slucajeva vozaci dvotockasa nisu krivi ali su posledice udesa jako zeznute po njih... onomad kada sam bio bolestan i kada sam ponovo ucio da hodam na fizikalnoj terapiji je bilo par slucajeva koji su imali udes sa motorom i mogu ti reci da mi i dan danas prolaze njihove slike kroz glavu... Posle dva meseca terapije ja sam se oporavio ali oni, nazalost, nisu... Sad A po zakonu su oni bili u pravu... Sad

Sreca pa sam ja mnoooogo bolje prosao od tebe... sporo smo vozili jer je lik ispred nas skretao levo i tu sam vec skoro stao ali ovaj iza me nije video (iako sam vozio ispred njega 3 raskrsnice?!), kasno je prikocio pa me udario od pozadi bocno i prebacio preko bankine tako da nemam nikakvu povredu... ali su zato skoro sve maske na motoru rascvetane... 4 bocnih maski, zmigavac i nosac tablice... ali kao sto ti rece, samo nek je sva steta na motoru...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by pakonja - 04-06-2018, 02:22 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 56 Guest(s)