Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Ma da Coa, TNG je vrlo isplativo i dobro gorivo za vrlo visok vek motora, naravno ako se podesi kako treba i sve što treba.

Ako nisi predaleko od Kragujevca, mogu te poslati kod jednog od najboljih mehaničara za karburtorska vozila u bivšoj EX YU (što je dokazao mnogim pobedama njegovih motora u nasurovijim uslovima korišćenja, kružnim i reli trkama).

dr Braca ga takođe poznaje i zna njegov kvalitet.
Lik je mrak, pri tom za nekoliko sati krvavog posla i savršene reglaže motora uzme nešto reda 20-tak eura (što je smešno za uloženi rad pri tom), a posle toga ne veruješ da je auto onaj koji si vozio, a posebno posle koju godinu kad napucaš 100.000 bez pipanja pod haubom.

Imao sam sreću da pre nekih oko 20 godina naletim na njega, da mi uregluje auto za koji sam bio ubeđen da radi kao zmaj, a varao sam se da radi i ide kao zmaj :-).
Pri tom sam posmatrao dok radi, upijao kao sunđer sve korisno, pitao kao sumanut, a njemu nije bilo teško da natenane objasni... Od tad ne menjam čoveka dok bude živ (on ili ja, kako god :-).

Reci ako te to zanima, pa obzirom da je on već čovek pristojne starosti i oslabelog zdravlja i da ne može više mnogo da radi, da ga pitam da li bi mogao da ti uregluje makinu (samo reglaže sada i radi, i to ne često), naravno posle kad mehanički središ motorin.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 05-09-2016, 08:31 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 60 Guest(s)