Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Ima i ovde sve vise radara i to onih koje ne mozes da podmitis jer snimaju. Lako bi oni koji mogu da se podmite ali tehnika ne da Smile.

Meni mnogi kazu da sam lud jer bih ako treba da biram da li da vozim auto putem do Grcke ili "obicnim" putem do Crne Gore uvek izabrao Crnu Goru (sto se tice voznje, sto se tice mora ne bih Smile ).  Nije mi nikakvo zadovoljstvo da vozim auto putem a o dosadi da ne pricamo... Jos sada kada zaobidju i Grdelicu mozes komotno nekog majmuna da stavis za volan da te vozi do Grcke.

Tipican primer voznje i krivna o kojima smo poceli je put od Kraljeva do Pazara ali do pre mozda 10-tak godina dok ga nisu ispravili i prosirili. Ako nisi imao startan auto da obilazis penzionere koji voze 50 tamo gde se vozi 70 ili 80 (pa i vise) mogao si ceo dan da klecas iza njih. Sada skoro da nema krivine koja ne moze da se prodje sa 80-90 i to potpuno bezbedno. Ne pricamo o manijacenju nego o potpuno normalnoj voznji. I opet imas gomilu "penzionera" koji sada jedva voze 60 na sat.

Ne mogu da prezalim svo vise nema onog puta preko Borove glave na Zlatiboru. Jeste bilo mucenje za voznju kada su guzve ali se tu stice iskustvo i postaje vozac. Da je neko bio pametan (kao sto naravno nije) taj put je trebao da bude neka vrsta poligona za obuku vozaca...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by zare - 01-21-2016, 02:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 57 Guest(s)