Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Hičkok je malo zlokoban čikica...

Spustam se Saab-om niz žešću nizbrdicu u okolini Nove Varoši. Noć, negde oko 03h ujutro. Za petama mi Golf Gti sa kojim se jurim od Crne Gore pa na ovamo. Kišica pada...

I odjednom iza krivine deblo drveta na celoj mojoj traci!!! Ostavili majstori što kradu drva.
Znam da onaj iz GTI nema šanse da vidi, a još manje vremena da kad ja eskiviram promaši!

Trenutno dugo svetlo, 4 žmige, potom levi migavac i eskivaža!.. (sve za cigle dve sekunde) Čovek za mnom (mnogo kilometara ispred provereno dobar vozač), kao zavezan za mene je ispratio moju putanju, potom mi blicnuo dva puta, kliknuo 4 žmige, i naravno nastavili smo da se jurcamo do Užica.
Posle je svako na svoju stranu jer je bilo prekasno da svratimo negde na pićence...

A da je išao šleper odozdo?...

Hičkok uvek vreba!

P.S.
Normalno, obojica smo terali kao bolesni (mislim da sam u toj turi pohabao četvrtinu radnog veka pneumatika :-), sa pola litra adrenalina u krvi od CG pa na dalje, i mislim da smo imali puno puno sreće...

Ma u svakom slučaju mnogo više sreće nego mozga!
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 01-21-2016, 12:31 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 74 Guest(s)