Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(01-20-2016, 08:18 PM)Macola Wrote:
(01-20-2016, 08:13 PM)zare Wrote: Meni ovakvo izivljavanje na pravcu ne znaci bas nista. Potseca me na one americke filmove gde je najbitnije ciji je najveci, pardon, najbrzi. A kada zakoci na kraju ljulja se jos 2 minuta.
Svako moze da tera auto onoliko koliko moze na pravcu. E kada dodje krivina onda nastaju problemi. Tu priznajem majstore Wink.

I ja naravno, pogotovo na Kadinjači i sličnim mestima :-)

Na stranu majstori volana ali koliko mi se cini zadnjih 10-15 godina gledano u celini, ljudi mnogo manje znaju da voze na otvorenom putu nego ranije. Mozda je razlog sto vecina ljudi vozi 95 % u gradu ili mozda nesto drugo ali cim naidje krivudav put stalno naleces na neke koji jedva voze 50-60 km/h tamo gde se sasvim normalno ili malo brze vozi po 80-90.

Znam koliko je straha posejao legendarna rucna kocnica zvana Mirko Alvrovic horor pricama o kanjonu Morace i Grdelici da su se neki koje znam jedva odlucivali da idu kolima na more. Cini mi se da bi lakse otisli u Bejrut za vreme bombardovanja nego da voze Moracu.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by zare - 01-20-2016, 10:52 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 59 Guest(s)