Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Mene fasciniraju moderni digitalci, koji bi da ugrade mikroprocesor i u dršku od metle :-)!

Malo ga preteraše!

Razumem kada se to stavi tamo gde je stvarno potrebno, ali sam se šlogirao kada sam skoro video jevtinu kinesku baterijsku LED lampu, kojoj se fokus šteluje preko USB priključka i android aplikacije!

Odmah sam zamislio da sam noću u nekoj šumetini i da me juri medved, a ja kopam po telefonu i tražim USB kabl da naštelujem baterijsku lampu na širi snop za bežanje po šumi :-).

Kako reče jedan moj drugar, jedino opravdanje za to što je to jevtinije izvesti od bilo kog mehaničkog sistema za podešavanje fokusa.

Postaćemo invalidi i robovi niske cene i hiperprodukcije...

Pozz

P.S.

He he, već zamišljam čekić koji broji udarce i meri potrošene kalorije :-)

Aplikacija za radnike u kovačnici: "ako želite da održite vaše telo u sjajnoj formi, i ako imate naš Fit-čekić, ponavljajte udarce u ritmu muzike i pratite pokrete našeg instruktora" :-)

Po završenom poslu pogledajte u displej na vašem Fit-čekiću i vidite koliko ste kalorija potrošili.
Ako ste potrošili više od 1000 kalorija, onda možete pojesti meko kuvano jaje, gde ćete za kuvanje upotrebit našu android aplikaciju koja je tajmer za kuvanje jaja, a ukoliko ste potrošili manje od 1000 kalorija, onda možete naručiti alge sa ostrva Fidži, naravno pomoću naše android aplikacije za naručivanje.

Molimo da ne zaboravite da dok jedete obavezno uključite našu aplikaciju za brojanje broja žvakanja i obračun unete i potrošene energije.

Prijatno!

Pitam se samo da li mi je nešto "kvrcnulo" u mozgu pa sam "odlepio", ili većinski ostatak sveta ne vidi čemu biva izložen?

Uostalom baš me briga.

Sve je relativno, pa sa mog aspekta...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 09-24-2014, 03:44 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 66 Guest(s)