Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(06-20-2014, 08:12 PM)Vasabor Wrote:
(06-20-2014, 07:14 PM)Macola Wrote: Fiat 1.9 JTD je jedan od najboljih svetskih dizela za automobile i BMW 3.0.
Oba motora su mrak dizelaši.
Uf..... joj sto volem BMW e60 3.0 jedan od najbolje odradjenih automobila ...Softverski me saranio ,ali sto je voznjaaaaaaa.

(06-20-2014, 08:08 PM)buca33 Wrote: @Vasabor,kakva si iskustva imao sa TS 8V motorima?
@Macola,da se slatko navozis.

i posle svega alfa je alfa .......ili je volish ili ne ali joj se uvek divish

Što bi mi matori, koji smo probali Berlinu, Đulijetu, Spajder, Fiatov X1/9, 850 sport kupe, Abarth 1000TCR i slične
rekli: "jedan od ludih žabarskih picolovaca". :-)

Alfa ima nešto svoje što samo ona ima... Jeste da je zovu "majstorova radost" ali ima tu picolovačku dušu i zvuk za pamćenje.

Matora Berlina 1.3 od 130Ks, iz sedamdeset i neke je išla kao bolesna, držala krivinu kao mače za tepih, i imala upaljač za cigarete koji se ne zaboravlja.
Doduše, trošila je kao dva bagera sa njenm duplim dvogrlim karburatorom (okom vidiš gorivo koje teče kao kad dete piški :-), ali taj upaljač...

Upaljač je ličio na mali levak sa rupom za cigaretu. Bez gledanja ubaciš cigaretu unutra, stisneš levak, i kad čuješ "klik" izvadiš upaljenu cigaretu i staviš u usta :-).

(06-20-2014, 08:57 PM)HomeMadeAudioProject Wrote:
(06-19-2014, 11:19 PM)Macola Wrote: HMAP,

"Skinuo" sam se sa japanaca (mada me duša boli).

Ovo sam nabavio:



Mnogo gotivim retke zverke.

druže moj - neka te dobro i dugo služi i za dobre pare da ga prodaš kad ti dosadi a onda da se sa šveđanina vrneš na nekog japanca ili bolje japanku!Smile

auto je prelijep,a to što je šveđanin ništa ga ne kvari - dapače - znaju i oni šta rade! Smile

(sad ti tek pišem jer sam tek sad došao do računara,i imao priliku da vidim punu sliku umjesto malene na mobilnom)

Hvala HMAP prijatelju! Tebi sam hteo i da javim (starom japanoljupcu :-) ali se pridružiše i ostali sa lepim zanimljivostima.

Ne znam za japanke? Možda kod njih stoji koso :-).
Za šveđanke bar znam kako stoji :-).
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 06-20-2014, 09:02 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 43 Guest(s)