Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(06-20-2014, 06:02 PM)Aca93 Wrote: Vasabor da to je tacno oko smanjivanja km i to oko odrzavanja u Srbiji i Italiji ali recimo slupa se neko u Holandiji auto kupi neki nas "majstor" izudara cekicem nesto u zatvorenoj garazi i nakon mesec dana izadje auto dobar na izgled a ne mnogo skup samo pocne da se kvari posle manje od godinu dana...

Poenta je da na osovu 1-2 slucaja ne treba reci auto je lose jer mozda bio slupan, presao mnogo km, lose odrzavan ili jednostavno fabricka greska jbg desava se i to, posto radis sa autima ovo ti je vec sve poznato.

U drugim zemljama se bolje odrzavaju ali zasto povecase interval zamene ulja pa zariba turbina, cuo i ja za alfe da se nisu pokazale kao dobre jel to slucaj za vecinu?

Macola dobra je to kupovina a ovo za vrata po potrebi ja volim sa vise vrata ali shvatices imam 21 godinu i 1.87m visinu pa mi treba sav komfor na zadnjem sedistu Big Grin

Gledao ja Mazdu MX3 V6 DOHC motor ali nije bila u dobrom stanju jbg Sad

Nasi preprodavci imaju drugaciju filozofiju ,verujte mi radim sa dosta njih kupice i auto sa crknutim motorom samo da ne idu kod limara jer generalno to i jeste najvea stavka. Kod Bugara je obrnuta filozofija jer su im Turski limarijski delovi blizu ,oni brinu da motori budu besprekorni a koliko slupane ih voze vidimo po autoputevima..

Italijani uopste ne menjaju ulje posle 30-40ak hiljada km i kola prodaju tek kad ode set kvacila do tad mogu da rade i na 2 cilindra briga ih ......

Alfe twinspark *benzinke* josh nisam nasao ni jednu makar i dobro radila da nema nacet lezaj radilice ili izlomljen keper na klipu ,kais na ravnoteznom vratilu ni jedan majstor ne montira jer se mora menjati na 20000 da ne bi upao u zupcasti ,a on je klucna stvar za varijator i podizanje ulja u gornji sklop josh ih nasi ljudi voze na plin i eto radosti

Sto se tice fiat Alfa JTD motora potpisujem da boljeg motora trenutno nema .....
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Vasabor - 06-20-2014, 07:03 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 55 Guest(s)