Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(06-20-2014, 06:02 PM)Aca93 Wrote: Macola dobra je to kupovina a ovo za vrata po potrebi ja volim sa vise vrata ali shvatices imam 21 godinu i 1.87m visinu pa mi treba sav komfor na zadnjem sedistu Big Grin

Gledao ja Mazdu MX3 V6 DOHC motor ali nije bila u dobrom stanju jbg Sad

U mojim godinama se to ne radi u kolima. Jedino možda jednom da se "osvešta". Ostalo na udobnijim mestima :-).
Uostalom znaš li koliki je Saab 900s coupe? 4637mm je dugačak. Staje tu i Brena sa njenih skoro dva metra + štikle :-). A drugo, kad si mlad čovek bolje to spakuješ na mali prostor. Samo da znaš kakva su se čuda radila nekad u Fićama :-)
-------------
MX3 V6 24V je mrak autić, i kada je u dobrom stanju onda skoro da joj nije bitno godište.

Neobično dobra limarija za japanca te generacije, ako nije udarana uopšte ne truli, a motor je jedan od najtiših koje sam čuo, kada je sve na mestu i ispravno.
Malo je lenja u donjem opsegu, ali kad joj počne talasno nadpunjenje onda ubija kako ide. Takođe možeš da joj zupčasti kajiš odsečeš makazama dok radi i ništa, samo se ugasi. Ima ukopane klipove "nosonje" pa se ništa ne polomi ili iskrivi.
To je baš dobra naprava kada se upeca posle dobrog održavanja.

Pozz
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 06-20-2014, 06:25 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 55 Guest(s)