Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(06-20-2014, 09:22 AM)Aca93 Wrote: Macola nisan lako nasao kupca ili ne?

Bolji bi bio saab da ima 5 vrata Wink, koliko ima km za koliko novca?

Nikad nisam imao pa ne mogu da komentarisem kakav je za koriscenje, mozda ima los turbo ali mozda je i stvar odrzavanja jer turbo motori se malo drugacije tretiraju i slabije podnose lose odrzavanje a ako predje 400 hiljada ili vise onda ne moze da se ocekuje da sve bude ok...

Nissana još nisam prodao, a lako ću pošto je još uvek registrovan i vodi se na mene, a daću ga nekom jevtino ili za delove...

Nije mi frka za 5 vrata jer se uglavnom vozim sam ili sa jedn(o)im saputni(c )kom :-). Sa troja vrata je čvršća i kompaktnija karoserija, duže traje i bolje drži krivinu, a bolja je i kod nedajbože sudara.
Bitan mi je ogroman gepek koji je teško obiti, a ovaj ima oboje od ta dva.

Inače, Taj Saab je kada je proizveden koštao otprilike kao BMW iz serije 5.
Udobno, jako kao tenk i inzvaredno opremljeno vozilo. Tih, veoma stabilan i veoma dobar za duge vožnje jer uopšte ne zamara.

Ipak je klasu iznad Primere (pri čemu je Primera bila u svim osobinama bolja od Mečke 190, inače su generacijski bliska vozila) pa su se takve osobine dale očekivati.
Posle svega par stotina kilometara sam se uverio da je Saab opravdavao svoju cenu kao nov.
Ovako mator se bolje ponaša od mnogih 10 godina mlađih auta sličnih gabarita i slične klase.

Kada sam planirao da u penziju pošaljem Primeru, koja je pouzdano prešla Boga oca kilometara, planirao sam da kupim samo nekoliko vrsta vozila, za koja pouzdano znam da teško "umiru": Mazdu MX3 24V ili MX5, Mazdu 626 hečbek, Volvo, Saab, ili opet Primeru, Sunny-ja, 100NX, eventualno par modela Tojote...
Ostalo nisam hteo ni da gledam.


Pozz
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 06-20-2014, 02:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 51 Guest(s)