Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
Na žalost imam samo par fotki, i to tek kada je prodat i kada ga je novi vlasnik malo "picnuo".

Taj klinac što ga je kupio od moje žene, malo ga je prefarbao novom bojom, stavio druge felne, napisao "capricornus" na boku.

Dok je bio kod mene izgledao je sasvim obično sa malo spuštenim prednjim krajem.

Dakle 1.1, dvogrli karterveber, oko 68-70Ks. Motor na standardnim merama. Normalna visina glave motora (standard).

Jugo 1.3 "Ćao" je mogao da ga "drži" na pola dužine vozila do 4-5000RPM (oko 20 metara), a posle da mu gleda auspuh...
Vožen uglavnom na plin, benzin samo kao alternativa za zimsko paljenje ili kada nestane plina.

Evo jedine tri fotke koje imam i to kada više nije bio moj.

Što se tiče video klipova, nije mi tada palo na pamet da ih snimam jer su se sočne situacije događale ad-hok.
Uostalom to je bilo pre više od 10 godina, poslednji put, a pre toga sam ga imao srećnih 13 godina.

Jedan moj drugar je takođe sebi skockao jedan prelep 1.1, i ako ima dve mazde 626.

Evo fotki njegove makine:


Attached Files Thumbnail(s)


Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Macola - 05-02-2014, 02:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 57 Guest(s)