Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
lepo je što je tvoj automobil Euro 6 generacije i sa tako malo kilometara,ali i dalje mu je iskoristivost motora ispod 40% i u vazduh šalje raznorazno smeće i bez ikakve šanse da bude potpuno čist.
o ispijanju bilo čega iz izduvne cevi bilo čijeg automobila nećemo trošiti slova.
o onima koji bi curili baterijama po blatu isto tako. ispod njih nivo inize spadaju oni što kartu u gradskom prevozu kupuju kad uđe kontrola. nivo još niže su oni koji im to dozvole a još jedan nivo niže oni koji im to odobravaju. nego,nećemo o takvima.

čija je baterija koju bi dobio zamenom na zamenskih stanici - dok je voziš tvoja svakako. kako se plaća njena "večnost" - ne znam da kažem 100% jer nemam NIO niti znam bilo koga ko ga ima,ali na nekom od YT snimaka naslućena je naplata amortizacije baterije uz njeno punjenje.
na taj način baterija uopšte ne mora biti deo automobila pri njegovoj kupovini pa ni vlasništvo vlasnika automobila. automobil kupiš a bateriju rentiraš pa koliko je trošiš toliko i amortizuješ.
vidi,svemu se može doakati ako se ima volje,a ako se nema volje onda se može naći razloga.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 01-20-2024, 05:56 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 53 Guest(s)