Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
NIgde ja nisam napisao da mi se ne dopada, rekao sam čak da ti ideja u suštini nije loša. Nisi odgovorio na pitanje ako baterija nije u vlasništvu vlasnika vozila, a čija je onda i jel se plaća kaucija ili kako bi išlo ili kako ide ako već neko to radi? Jel isto kao i sa flašama od piva ili nekako drugacije (mala šala)? Nekako mi je neshvatljivo da baterija koja je ranga cene 15-20k eura nije nicije vlasnistvo, a jos manje da je vlasnik auta ne plati. Mislim bilo bi to lepo ali...

(01-20-2024, 02:57 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: bilo kako bilo, budućnost automobila i prevoza uopšte sigurno nije u čađi i dimu.

Naravno da nije, i nikad nije ni zamisljeno bilo da u tome bude ni sadasnjost ni buducnost.
Kad god budes hteo mogu ti demonstrirati kako izgleda auspuh kod mene na dizelu euro6 generacije sa 121.000km, verujem da bi se iznenadio jer niti je crn, a gotovo da bih smeo da sipam vodu i istu popijem iz zadnjeg lonca, jednostavno nema cadji i kod mene za ovih 6ipo godina eksploatacije ne videh ni dim ni čadj !
To sto ljudi voze razne krševe i poluispravne šklopocije ne znači da je sus motor loš niti tehnologija već je problem u vlasnicima istih i u jednom slučaju nedostatku finansija, a u drugom i većem slučaju nedostatku mozga jer ih "zabole" što dime. Isti ti sutra bi verujem vozili sa baterijama koje cure po putu.
Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by ddanijel - 01-20-2024, 04:06 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 55 Guest(s)