Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
<p>tu mu je šmek,iznenađenje da se zaprepastiš Smile zato je i meni zapao za oko. ni sam nisam neka vozačina i vjerujem da bi mi 100ks bilo više nego dovoljno,čak šta bolje - više me impresioniraju kola sa malom potrošnjom nego velikom snagom i takva bi prije kupio ali da pravim-prepravljam auto za sebe ovako nešto bi sigurno imao na umu. na discovery-u su oni iz chop-shop (mali debeli indijac i ćelavi englez) jednom napravili hibrid golfa2 i subaru impreca WRC : 300KS sa pogonom na sva četiri u školjci od golfa2,kako je to moćno izgledalo i stajalo na putu onako sa uočljivo ravnim vješanjem (u odnosu na koso golfovo fabričko) i sa ogromnim hladnjakom bez prednje maske - zaljubio sam se u taj hibrid! poslije su ga pretvorili u ružno pače,nepovratno....</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>e tako nešto (golf2 + 300ks 4wd subaru) bio bi maksimum na koji bi pristao da platim vlasnički list,a opet pod uslovom da ostane neupadljiv.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>UF! Smile</p>
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 12-20-2013, 07:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 44 Guest(s)