Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
poprilično sam siguran da bi loše prošao i ako bi država kupovala njegove proizvode - tad bi bio kurčićev sendvičar. Srbija je to bato,ne oprašta ni dobro ni loše,nego sam imao na umu da Srbiji treba što više ovakvih PRIVATNIH FIRMI koje idu u korak sa vremenom,inovativno i sve to.
da mu država treba pomoći - da,bespovratnim kreditima koji će se vratiti kroz porez na prodatu robu ili priliv inostranog novca,popravkom tog pristupnog puta i slično. za deponije sa snimka nema pomoći od države - večeras da je očiste MI ćemo do jutra da napravomo bolju i veću - jer smo tako u mogućnosti.

od komunizma smo preuzeli baš lep deo onog "država treba da pomogne" - da,samo ne baš kako to svako od nas ponaosob želi,pravih puteva je malo.

ono što mi se onako baš dopalo je ta ideja o kvazi-satelitu,mnogo moćna sprava,koja može da se koristi za praćenje lica unedogled - a mi volimo privatnost. hm,pa ti budi pametan... valjda mu zato i ide bolje u svetu nego kod nas,ko će ga znati?

ja mu u svakom slučaju želim svu sreću u poslu kod nas u Srbiji,a ako mu ne bude išlo - pa,ni prvi ni poslednji koji bi pošao stomakom za leba . on bar zna šta radi.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 05-24-2022, 09:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 54 Guest(s)