Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
od mesta u kojem živim do Zemun polja urađen je i asfaltiran put,sa dva nadvožnjaka (preko autoputa i železničke pruge,i levo od njega kanal za odvod poplavne vode. naravno pun je mrtvih krmača,starih šporeta,delova automobila...da ne nabrajam dalje. mesto u kojem živim inače nije baš podložno onim pravim poplavama već u najgorem slučaju da bude "pačija radost". živeo sam silom prilika i u mnogim drugim mestima koja jesu podložna poplavama a isto tako su okolni kanali prepuni jednakog otpada. na kraju se svi bunimo na one odozgo,mada je lep deo tog zlog kolača iz naše pekare...
ne branim vlasti,ali narod koji ne ume niti želi da radi na svojoj zaštiti drugacije i ne ume - već da pruža prst odmah na nekog drugog.
koliko je flaša, krmača,šporeta i delova automobila izbacila poplava u Nemačkoj? verovatno 0,pa zato i razmatraju i istražuju gde je greška ali ne prvenstveno da bi neko "poginuo" zbog toga,već da spreče slične nesreće ubuduće.
tako ja to nekako gledam...
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 08-06-2021, 05:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 64 Guest(s)