Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
@Macola:
snimak Šveđana je rekao bi najrealniji,jer njegove mogućnosti kamera vidi u jako malom vazdušnom prostoru-sve se odvija ispred zida planine koja realno nije predaleko od kamere koja snima.
što se tiče SU manevara,kao i komentara ostalih- i sam kontam da vreme aviona polagano isčezava u korist srednjih,malih i najmanjih (jednokratnih) dronova kojima ne treba čovek da upravlja njima već jedno 2,5 grama silicijuma - made in China. kao vrsta na planeti smo već našli načine kako sa malo materijala napraviti ubistvenu vatrenu moć,sad je cilj kako je dostaviti "mrskom neprijatelju" iznad glave. to se realno događa najefikasnije ili malim letelicama u širem razbroju (ne vidi radar) ili masivnom ultra brzom raketom koju radar možda i vidi ali nema vremena da na nju reaguje.
bilo kako bilo - USA protiv RUSA neće žaliti niti jedan mali život evrope. oni će braniti sebe od njih,a mi smo bili i ostali sredstva koja opravdavaju cilj.
https://youtu.be/5ct8uDm4SYo
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 06-25-2021, 11:24 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 61 Guest(s)