Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(05-26-2021, 10:41 AM)1van Wrote: @Braca @ddaniel @gimba potpuno se ne slazem sa vama po pitanju SUV vozila. Volim da kampujem (ponekad i na prilično extremnim mestima), imam velike pse, zivim i radim na vise lokacija udaljenih i preko 1000km, i ne volim autoput. Hibridni SUV je pravo rešenje za mene Smile

Mene si pogresno razumeo, ja sam se osvrnuo na to da "ekolozi" ocekuju nerealno niske emisije od automobila koji ne mogu zbog zakona fizike da imaju nisku potrosnju goriva, samim tim ni da imaju malu emisiju bilo cega. I sam vozim auto 4x4 sa 190ks (euro 6) , a za ostalo se slazem sa tobom, kampujem i volim autom da mogu da prodjem i zadjem gde sa obicnim ne bi ni pomislio i nije mi ga zao da proteram gde god. U svakom slucaju prosecna potrosnja mi je oko 6.5L/100km dizela sto je za auto od 1.6 tone sasvim prihvatljivo iz mog ugla. Prosle godine smo isli 2x na kampovanje satorima, a ove godine planiram neku kamp prikolicu ali potraznja je velika, ponuda nikakva pa moze lako da se desi da ostanemo i dalje na satorima i za ovu sezonu.
Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by ddanijel - 05-26-2021, 10:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 73 Guest(s)