Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
(09-30-2020, 12:15 PM)zare Wrote: Da je srece da je tako. Mog komsiju vratili sa tehnickog jer skuter ima "dugacko" sediste pa je mozda za dvojicu i ima mesto da se ugrade nogostupi za suvozaca, nema veze sto u papirima pise da ima jedno sediste i sto je tako do sada registrovan. On odlepi pa ode u "fabriku" i oni mu izdaju papir da ima 2 sedista i tako ga registruje. Cista sreca da "fabrika" postoji i dalje makar na papiru i da je nasao nekoga ko hoce to da uradi. Sta da radi neko ko ne moze da nadje takav papir jer budala na tehnickom misli da moze da radi sta hoce? Bez tog papira nije mogao nikako da ga registruje.
Zare, nemoj samo da pocinjemo o problemima oko registracije skutera, molim te. Pa svake godine dozovim traume kad terba da ga registrujem. Imao sam slican problem, u COC obrascu koji sam dobio od proizvodjaca/uvoznika pise da je moj skuter predvidjen za dve osobe, medjutim, iz ne znam kog razloga u njegovoj saobracajnoj pise da je za jednu osobu. Prosle godine su me naterali da se to ispravi, morala je nova saobracajna. Inace, ja sam prvi vlasniktog skutera, znaci, prvu registraciju sam ja obavio. Drugo, svaki put moram da skidam "koferece" koje je fabricki ugradjeno, ali debili na tehnickom kazu da mora.
Trece, tehnicki pregled za njega kosta 4000 din a za auto ksta 4500 din. Hmmm.I da ne pricam vise, ima tu jos "pikanterija".
Novac je sredstvo a ne cilj.
Reply


Messages In This Thread
RE: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by Gosha - 10-01-2020, 05:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 46 Guest(s)