Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi forum o bezbednosti - bezbedanbalkan.net
#7
Slažem se da sve ovo nije toliko preventivno, ali iskreno nije to moj posao (a i institucije me ignorišu godinama, više mi ni CERT-ovi ne odgovaraju na mejlove). Ideja je da dokumentujemo sve kako bi neko od odgovornih u budućnosti mogao da iskoristi ove podatke i preduzme adekvatne korake (u bilo kom smislu). Mi ćemo svakako učiti i deliti znanje usput, a ko se javi, javio se.

Na forumu su jasna pravila, tamo nema "dece", i nikome nije želja da bilo šta eksploatiše (iako je većina toliko stručna da može da preuzme verovatno sve što poželi), već su se svi okupili iz manje više patriotskih razloga. Dosta nam je da gledamo kako šarlatani glancaju ordenje, dok nam skameri skidaju podatke. Neko će za sve to (korupciju) morati da odgovara jednog dana (a mi će da obezbedimo dokaze).

Pošalji mi PP kad odlučiš.

Usput evo jednog primera analize koja sadrži čvrste dokaze (a koje država ignoriše), tiče se Republičkog Geodetskog Zavoda: https://bezbedanbalkan.net/thread-63.html.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply


Messages In This Thread
RE: Novi forum o bezbednosti - bezbedanbalkan.net - by 1van - 09-24-2022, 05:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)