Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тражим помоћ Tražim pomoć
#16
(07-16-2019, 12:10 AM)branko tod Wrote: Ono šta ja želim ovim tekstom je da apelujem na naše članove koji ne vladaju ćirilicom da nam pomognu da i daje ovaj forum bude pozitivan i da se zna da je čedo Srbije,  koje svi mi negujemo zajedničkim snagama.
Dragi članovi, naučite svi ćirilicu i napišite po neki put neki tekst tim pismom, i vi iz drugih država i mi iz Srbije. Biće nam svima duše bogatije.
Hvala vam unapred
Хвала вам унапред


Da malo pojasnim moj tekst iako je bio vrlo jasan. Ja nikako ne srbujem, Jevreme. Ja samo volim Srbiju i svoje pismo, kao što i Hrvati ili Slovenci vole svoje. Ja sam samo zatražio da se članovi malo žrtvuju i da se ponekada pojavi neki tekst na ćirilici. Nikako da se ceo forum prebaci na ćirilicu. Jako mi je simatičan član iz Dalmacije koji me dodseća na tekstove Miljenka Smojea, koga sam baš voleo da čitam. Među 4000 knjiga koje imam, puno je njih pisano latinicom i ne pada mi na pamet da ih bacim.

Miki, sa tvojim prevodiocem ispade da je Zvu rekao "Волим Хрвате, Србе, Словенце и Црногорце", a on je ipak hteo da kaže nešto drugo.

Da zakačim i kopiju jednog dela rukopisa Milutina Milankovića, izuzetnog naučnika svetskog glasa koji se bavio istraživanjima i tehničkim naukama.

Na vama je da odlučite kako ćete postupiti, a ja sam sasvim otvoreno izneo svoje viđenje i stav, dopadalo se to nekome ili ne.



Messages In This Thread
RE: Тражим помоћ Tražim pomoć - by branko tod - 07-16-2019, 12:16 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)