Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Život je jedan i prolazan, ali lep
#35
Mislim da je tema odgovarajuća za ovaj copy-paste razmišljanja koje sam danas okačio na fejsu... baš me interesuje da li je slična situacija i u vašem okruženju?


"Nedavno sam napravio grupu na vajberu sa 15-ak prijatelja i rekao im da mi stiže neki pesak i da mi treba pomoć da ga istovarimo i  premestimo na drugo mesto... Dvojica ili trojica su rekli da ne mogu jer im je tad smena na poslu, a ostali su se odazvali... Kada su došli nije bilo peska - već gulaš u kotliću koji se polako krčkao... Smile 

Tada sam se jako čudno osećao, srećno jer su se odazvali da pomognu, tužno zato što je to bio praktično jedini način da se okupimo... Kada nekome treba pomoć tada smo svi tu, a kada trebamo da se okupimo da se zezamo i opustimo onda svi mi imamo "preča posla", ili oko kuće, ili oko posla, ili oko voćnjaka, ili oko pčela....... Da sam rekao da je gulaš u pitanju siguran sam da se ne bi okupili... Sad

U šta smo se to pretvorili...? Totalno smo prezauzeti i opterećeni nekim stvarima da smo zaboravili da nam treba malo opuštanja i druženja...  Da li ste razmišljali o tome? Da li je i u vašem okruženju slična situacija?

Ovom prilikom im se još jednom zahvaljujem na pomoći oko "peska"... nadam se da je bio ukusan... Smile"

Reply


Messages In This Thread
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by Dual - 07-07-2019, 04:00 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by Zvu - 07-08-2019, 02:20 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by TDA - 07-08-2019, 03:53 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by pakonja - 08-18-2019, 02:52 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by zare - 12-07-2021, 04:22 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)