Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCB
Ja sam imao tu situaciju sa 8 doll, ali im napisah da je prva porudžbina, trebala bi da je free, te nešto nakon toga ona promeniše i bila je zaista 1.05 doll na kraju. To sa carinom mislim da uvek stoji, kod svih porudžbina, podrazumevano.
Reply
nisam mislio toliko na cenu već to na to da pre laćanja vrše pregled porudžbine,pa da tek onda omoguće plaćanje. ako je tako bilo i kod vas,koliko ste čekali na odobrenje?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Ako misliš na proveru fajla, nema pravila - drugaru prošlo dalje za sat vremena, mada ide i do dan/dva. Verovatno su prebukirani Big Grin
Reply
da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Imaš li opcije FedEx, jeftiniji su i ne prave začkoljice...
Reply
imam druže,ali tek sam se dokopao DHL kartice i DHL stanica gde ne zavisim da li je neko kod kuće u trenutku dostave,da li će se uopšte i potruditi da zazvone na interfon,gde će se odlučiti da ostave paket i za koje vreme ću moći da isti podignem ili će ha jednostavno vratiti pošiljaocu - a veruj mi da sam sve te probleme već ranije imao. ovako platim dostavu a preuzmem kad imam vremena u bilo kojem delu dana ili noći,vikendom i radnim danima.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
[Image: attachment.php?aid=36625]

Sad sam probao tu promotivnu narudzbu i kod mene i dalje stoji $0. Evo sad sam ovog momenta probao.

Ne znam da li je kljucno ali sa linka stranice gde promovisu tu akciju https://www.nextpcb.com/0-pcb-0-shipping kliknite na Order Now pa probajte tako da vidite da li je $0.


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Stigao još jedan paket PCB i to 11 kom.
Reply
Jesi li voljan da se rastaneš od 11-te pločice Smile
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am.
My attitude depends on who you are.

塞爾維亞文
Reply
Šalji adresu na PP
Reply
(12-01-2021, 11:53 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!

danas su pločice stigle u DHL dostavno sanduče. prvo sam jutros dobio mejlom obaveštenje da moram platiti 4,70 i nešto evra carine i da će tek tad moći doći do dostave. imaju opciju plaćanja on-line pa sam platio preko PayPal oko podne su stigle. pošto radim oko 500km daleko moraće sačekati do subote da ih preuzmem.
nije da se hvalim nije da se žalim - pišem čisto informativno kako to prolazi u Nemačkoj.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile


Reply
(12-13-2021, 03:40 PM)Bocko Wrote: Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile

Salji 😁
Reply
Sjutra Smile
PostExpresom...
Reply
@Bocko U zdravlju da skockaš PCB, i da uživaš u zvuku. Nemoj da završe u nekoj fijoci.
Ja sam sad u toj nekoj nevreme fazi, skupljam materijal kao hrčak, al' ni trunku vremena da skockam nešto i uživam... Nadam se biće uskoro...
Reply
(12-13-2021, 04:39 PM)Bocko Wrote: Sjutra Smile
PostExpresom...

Divan si 😃 Hvala puno!
Reply
(12-13-2021, 03:40 PM)Bocko Wrote: Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile

I ja bih jednu  Rolleyes ako ima viška
Reply
(12-09-2021, 01:26 PM)HomeMadeAudioProject Wrote:
(12-01-2021, 11:53 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL  poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!

danas su pločice stigle u DHL dostavno sanduče. prvo sam jutros dobio mejlom obaveštenje da moram platiti 4,70 i nešto evra carine i da će tek tad moći doći do dostave. imaju opciju plaćanja on-line pa sam platio preko PayPal oko podne su stigle. pošto radim oko 500km daleko moraće sačekati do subote da ih preuzmem.
nije da se hvalim nije da se žalim - pišem čisto informativno kako to prolazi u Nemačkoj.

sutra se pločice vraćaju u Kinu. problem je što sam od prošlog preuzimanja pošte iz DHL sandučeta menjao mobilni telefon,sistem je to shvatio i zatražio registraciju novog uređaja - sa tom razlikom što sad nemam više opciju da skeniram bar-kod DHL kartice već moradoh poslati zahtev da mi pošalju QR kod poštom,i navode kako obično postupak traje 2-5 radnih dana. juče mi stigne mej obaveštenja da će paket biti u sandučetu još dva dana i da će ga nakon toga u slučaju nepreuzimanja vratiti pošiljaocu. juče i danas gledao u svoje poštansko sanduče i QR koda naravno nema.
više bi voleo da sam bacio tih 25-30e negde kroz prozor automobila nego što mi se ovakve stvari sad već redovno događaju sa dostavom paketa ovde u Nemačkoj. tad bi neko imao nekakve koristi,bar bi se malo obradovao.
FUCK
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
E, nazdravlje Sad
Za toa, si ja zemam PostExpres za dostavljačot, i se poleka dogovorimo i da si popričeka paket vo pošta Smile
Nemo se sikiraš, idemo dalje, sjutra je novi dan! Smile
Reply
(11-30-2021, 06:09 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: ZASto,imao si šansu pre par godina da učestvuješ u crtanju - pa čak ni sad nije kasno da pokažeš kako se to radi! 😁😀😀

(12-04-2021, 06:44 PM)gorso69 Wrote: Stigao još jedan paket PCB i to 11 kom.

Polemljena sledeći dan po prispeću,a evo i rada "na dasci".
Nisam stigao ranije da sLimim Smile

https://youtu.be/bOh5O1Nz1yg
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am.
My attitude depends on who you are.

塞爾維亞文
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)