Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IOTA-CD, OME
Šta ću Smile To mi je jedino pojačalo i ostaće do daljnjeg, što da ne uradim bar onoliko koliko mi predstavlja zadovoljstvo, a vremena imam, čuo sam kako radi i sada nigde ne žurim.
Reply
Bane, super si se snasao. Nadam se samo da nisi preterao sa zazorom pa da ti dugme klima u otvoru jer ti tasteri i nisu neki nosac za dugme bez vodjenja.
Reply
Klima, ali samo malo Smile
Reply
obećao sam još u maju da ću ti navratiti na kafu,i sve mi češće to na umu...a i do vlade bi valjalo navratiti! Smile da čujemo CD na CT! Smile
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Šta je CT? Smile
Reply
vladin par visaton kutija Smile

http://forum.yu3ma.net/showthread.php?tid=114
Reply
(09-08-2014, 08:51 PM)11277 Wrote: obećao sam još u maju da ću ti navratiti na kafu,i sve mi češće to na umu...a i do vlade bi valjalo navratiti! Smile da čujemo CD na CT! Smile

Uvek si dobrodosao! I @ enaB ako je zainteresovan. Smile
Reply
Hvala, takođe Smile
Aco, samo javi kad dolaziš Smile
Reply
OK, to je otprilike to Smile Nisam siguran za poklopce da će ovako ostati (ne uklapa se nijansa Smile ), ostalo je mislim valjda završeno. Biće još nekih sitnijih dorada ali može se smatrati završenim.
Ožičenje je drugačije urađeno nego što je bilo. Juče sam se poigrao sa CRC mrežom za prigušenje oscilacija sekundara, nakon čega je tokom večeri vraćeno u funkciju i posle višemesečne pauze ponovo svira.

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
legendo!
Reply
Shy
Reply
Odlicno, a gdje je potenciometar ? Tu bi moglo i daljinsko pojacanje.
Reply
Bane, znamo kako to zvuci. Sad isto tako i izgleda... Extra.
Reply
Ludilo!
Ekstra! Big Grin
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Hvala Smile

@samuki
Trenutno na kablu Big Grin Biće u sklopu predpojačala. Nisam hteo da ubacujem nikakvu obradu signala, regulaciju nivoa a pogotovo tonske kontrole, u sklopu izlaznog pojačala.

@BeliNinja
Moram da kažem da nisam sasvim siguran da li zvuči isto kao ranije Undecided Možda sam zaboravio kako je zvučalo, ili sam u međuvremenu stvorio neku imaginaciju, ali na osnovu dosadašnjeg slušanja ne bih mogao da se kladim da je zvučno potpuno isto Undecided
Reply
Bane, aj ti lepo da popijes jedno do dva piva da ti se razbistri. Imam osecaj da ti se zamutilo u glavi Big Grin Nemoj samo da mi kazes da ti ne zvuci prirodno jer nije na dasci Big Grin
Reply
U pravu si, možda je potrebno usviravanje. Pivo nešto ne volim, probaću sa rakijom Big Grin
Reply
Rakija correcting people Big Grin
Reply
Mozda je do kablova od zvucnika, oni uticu na zvuk
! A i ovi kablovi sto idu na izlazna klema zvucnika su odmah do transformatora.
Reply
Bas vise nego lepo Bane!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)