Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rob Watts seminar - topologije D/A konvertera
#6
Nisam nasao vremena da do kraja zavrsim koncept, treba da postavim u-fl na ulaz u ddpd kako bi mogao da ga spojim na ct7302 jer sam ne znam ni ja zasto sam pcb napravio sa 2.54 pinovima koji prave smetnju u zvuku a nisam sa u-fl koaksilanim ulazima a znao sam da ce biti problem sa ct7302 kojem smetaju ti 2.54 pinovi, pricao sam vec o tome sta se desava kada zice nisu u shildu, i sad treba da nekako zalemim u-fl i na ct7302 plococu a i na ddpd plocicu i spojim ove dve plocice koaksijalnim kablom, to cu uraditi cim pozavrsavam silne projekte koje sam zapoceo i kao sto sam rekao pokusati da uradim merenje Cosmosom, kada to uradim tj kada spojim ove dve plocice napravicu jednu kutijicu mozda od drveta mozda od lima i prvom kojem cu je poslati bice to Dragan da cuje i da se iznenadi kako to dobro svira! A onda on moe da prosledi dalje na slusanje Mikiju, Braci, pogotovo Braci da ga stavi na merenje Smile Mada meni malo znaci merenje, vise mi znaci ocena slusno i potvrda da je to isto to sto i ja cujem, taj lagan i gladak i ogroman zvuk koji izlazi napolje u zvucnike.
Reply


Messages In This Thread
RE: Rob Watts seminar - topologije D/A konvertera - by savan - 03-04-2023, 01:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)