Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matična ploča čipset Q965/Q963 express
#6
@TDA
Preneću tehničaru šta si rekao, pa će ponovo probati, kloniranje je pokušano pre malo više od 3 godine što je dovelo do totalnog gubitka svih mera alata (a ima ih), i mašina nije znala štaje, mislim koji model, pa sam je ugasio i posle 2 godine je dobila novi komp, a koštao je kao svetog petra kajgana, plus na to i usb stick ključ - oko 10.000 dolara,na sve to treba da prebrusim ceo sto jer vakumi ne drže.... Sad je riknula druga koja mi je jedina polirala granit kako treba, a na trećoj sam skoro radio ceo servis, od menjanja kablova do brušenja stola, menjanja svih cevi i creva.... Pa mi malo zapala muka danas. Na četvrtoj smo menjali spindlu (ne znam kako da nazovem na srpskom), kompletno ležajeve na celoj mašini.... Znači od početka godine stotka potrošenog a da nismo ni trepnuli. Sad još da počne i CNC testera da zeza i onda ću se obesiti.
P. S. A waterjet popravljam od kad sam došao na NZ, radi 2 dana, onda ne radi 3 meseca, niko ovde ne zna da ga popravi, niko i ne sme od vodoinstalatera da priđe kad je jako visok pritisak (60.000psi).
Sve moram sam jer nema ko.
Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply


Messages In This Thread
RE: Matična ploča čipset Q965/Q963 express - by Vlada021 - 06-22-2020, 12:03 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)