Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrebna pomoc oko pronalazenja nacina za optimizaciju prenosa informacije
#7
@Mikikg, Macola me "prati" Smile

@Macola, da u pitanju je fizicki link koji vec sluzi odredjenoj funkciji i ima svoje predefinisane nazovimo "akcije" ili stanja. Profesionalno se bavim "busenjem" svega sto radi na struju i trenutno sam na putu da pronadjem nesto jako zanimljivo, ali da bi pokazao da je ranjivost opasna moram da izvucem neku informaciju tim alternativnim putem.

Moja ideja je da kombinacijom stanja tog fizickog linka, koja inace nisu predvidjena, izvucem tj prenesem informaciju. Jos jedna ogranicavajuca okolnost je ta da treba biti brzo i da odredjena stanja treba izbegavati koliko god je to moguce (zamislimo kao da ima firewall ili antivirus).
Zato sam rekao da morzeov kod nije dovoljno efikasan i da pokusavam da ga unapredim.

Cini mi se kao da treba generalno da citam o optimizaciji ili ti @Macola imas neku ideju? Smile
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply


Messages In This Thread
RE: Potrebna pomoc oko pronalazenja nacina za optimizaciju prenosa informacije - by 1van - 11-20-2016, 12:03 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)