Yesterday, 01:32 PM
Nemogu da okacim sliku.Potrebno mi je da se jos smanji brzina,manje nego najniza fabricka.Traka nije kod mene,ako neko ima iskustva kako se to moze najlakse uraditi neka pise.To je od onih prostijih traka sa led displejem i jedino sto na njoj pise "aktivshop"
