06-21-2026, 08:42 PM
Razmisljao sam na regulaciju sa triakom, videcu ako moze da se ubaci unutra, jer vec imam one od usisivača ,samo da vidim dal moze da se upakuje.
I da li ce lepo da regulise jer je trafo u pitanju.
I da li ce lepo da regulise jer je trafo u pitanju.
