06-21-2026, 08:29 PM
Ljekovito je da se stavi neki trijak/ tranzistor i relej da se rastereti magnetni prekidac, jer grijac tegli nesto preko 2 A.
Bar meni je crkao bas taj prekidac, tj zalijepio i onda je i grijac otisao u vjecna lovista.
Bar meni je crkao bas taj prekidac, tj zalijepio i onda je i grijac otisao u vjecna lovista.
