Stos je u KIRI tacki u materijalu samog vrha. Kad se zagrije do potrebne temperature koja je oznacena na vrhu nrojem od 5-8 i to su stotine stepeni Farenheita, materijal gubi magnetne osobine i otpusta-iskljucuje grijac. Imam dvije iz te 1978 godine. Jednoj je zamijenjen prikljucni kabel-ispucao silikon od motanja po tasni-inace rade i dan danas.-
Ako je ispravna-dobra kupovina.- Vrhovi se i danas prave i prodaju po 10-15€-mada je upitna u odnosu na staru produkciju elektro hemijska-galvanska zastita vrhova.-
pOz
Ako je ispravna-dobra kupovina.- Vrhovi se i danas prave i prodaju po 10-15€-mada je upitna u odnosu na staru produkciju elektro hemijska-galvanska zastita vrhova.-
pOz
