Da, Magnastat je imala te magnetno/temperaturne prekidace.
Radilo je to dobro ali se desavalo i da crknu grejaci.
Sa druge strane, Ersa sa PTC grejacima je uglavnom nadzivljavala te Wllere, ali to se desavalo posle cca milion zaletovanih tacaka
Mada treba da pise na rucki Weller (pod obavezno za original), tako da je pitanje da je stvarno Magnastat (senzor/prekidac je u rucki) ili obican grejac bez kontrole, mozda je PTC grejac
Radilo je to dobro ali se desavalo i da crknu grejaci.
Sa druge strane, Ersa sa PTC grejacima je uglavnom nadzivljavala te Wllere, ali to se desavalo posle cca milion zaletovanih tacaka

Mada treba da pise na rucki Weller (pod obavezno za original), tako da je pitanje da je stvarno Magnastat (senzor/prekidac je u rucki) ili obican grejac bez kontrole, mozda je PTC grejac
