Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elektronska industrija u Srbiji
#4
Pa kao da ne ispadne da pravim reklamu za firmu na cijem sam platnom spisku Big Grin A i za ostale, kao...ne znam koliko zapravo ima smisla sifrovanje Smile


Da, na te Nislije sa tri slova sam mislio, rasirili su se, a i neka.

Quote:Hmm na sajmu tehnike u BG-u pre jedno 20 godina je bila nasa frima koja je proizvodila PLC-ove, pretpostavljam da je to ta. To je fantazija ako ima 200 zaposlenih, a i PLC-ovi trebaju za skoro svaku proizvodnu granu industrije. Ali se ne secam imena - da nema neki "Euro" u imenu?
Ne, ne znam koji su to, mislio sam bas na te iz BG sto imaju Institut u osnovi naziva, a u nastavku - Automatika. Pod krovom Instituta ima i drugih firmi, pricam konkretno za Automatiku. Na sajtu ima vise slika koje se smenjuju, jedna je i naplatna rampa Vrcin. Koliko je meni poznatu, tu je radjena integracija i softverski sistem, ne znam sta bi moglo da ima od uredjaja koje sami proizvode, ali ih zato ima na drugim mestima, nabrajao sam neke primere. Ti uredjaji se uglavnom ne nude kao proizvodi krajnjem kupcu da ih kupi i koristi, prodaje se kompletno resenje sa sopstvenim uredjajima. Nesto vec ima, nesto se novo razvije, a nesto se kupi.
Semafore i specijalizovane zastitne uredjaje za zeleznicu radi ekipa Telekomunikacije, ne znam jel izvoze ili za domace potrebe. Ako si na te semafore mislio, sa obicnim putnim semaforima mislim da ne rade nista.
Reply


Messages In This Thread
elektronska industrija u Srbiji - by aleks_KG - 05-03-2024, 11:41 PM
RE: elektronska industrija u Srbiji - by enaB - 05-04-2024, 08:09 AM
RE: elektronska industrija u Srbiji - by aleks_KG - 05-04-2024, 11:29 AM
RE: elektronska industrija u Srbiji - by enaB - 05-04-2024, 01:27 PM
RE: elektronska industrija u Srbiji - by aleks_KG - 05-04-2024, 02:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)