Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Navoji na kutiji za montiranje camera modula nisu M2.5mm, probao sam da premestim jedan sraf sa kamere i zavrnem i vidim da je moja rupa prevelika, trazeci po netu ne mogu da nadjem koji je vijak na kameri. U Srbiji nema da se kupi sraf M2 ili M1.6, hocu da kupim ove dve vrste srafa da bi znao koji je od ta dva ali na zalost zivimo u dzungli u kojoj nista nema da se kupi, ne mogu da verujem! Tako da montiracu kamera na one 4 spoljne rupe i tu cu da stavim M3 sraf, tako ce da ide i na kutiji za kameru, nemam drugog resenja a ni zivaca posle duge pretrage da saznam koji srafovi su na kameri, nigde nema u RPI specifikacijskim dokumentima koji je navoj. Zna li iko? Radi se o ovim srafovima -> https://i.ibb.co/8rfYgT7/2022-06-14-114617.png na High Quality Pi kameri IMX477 . I jos na svu muku izgubim jednu platnu za taj sraf, inace ne moze da se zavrne do kraja jer fali platna, toliko ima navoja da mora platna da se postavi, jedva sam je nasao : )
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 04-21-2024, 07:37 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 25 Guest(s)